Do zobaczenia na stoku w kolejnym sezonie

To nie był wymarzony sezon dla fanów narciarstwa i snowboardu. Ze względu na pogodę po raz pierwszy w historii nie udało nam się uruchomić całej stacji. Walczyliśmy o każdy możliwy do wyprodukowania płatek śniegu. Niestety, Matka Natura pokazała swój kapryśny charakter i często niweczyła nasze plany i działania.
Dziękujemy, że mimo mało zimowej aury tak licznie nas odwiedzaliście. Dziękujemy za ciepłe słowa, w których docenialiście ogromny wysiłek naszej załogi, która dbała dzień i noc, by warunki na stoku były jak najlepsze.

Przypominamy, że zakupione w sezonie 2019/2020 karnety, których nie udało się wykorzystać są ważne w przyszłym sezonie. Jeżeli natomiast chcecie zwrócić kartę – kaucje wypłacane są w kasie głównej JuraParku codziennie od 8:00 do 17:00

Za oknem już wiosna, więc przyszło nam pożegnać sezon narciarski i patrzeć z nadzieją na nadchodzące ocieplenie. Zapraszamy Was do nowego projektu – „Bałtów Aktywnie”. Zamieniamy więc narty na rowery czy kajaki. Zamiast na nartostradzie spotkajmy się na ścieżkach biegowych wokół Bałtowa albo na ściance wspinaczkowej. A miłośników czterech kółek „przeciągniemy” przez nieodkryte trasy – idealne do offroadu.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy i do zobaczenia w sezonie 2020/2021.