Świętokrzyskie zaprasza!

Lodowisko odkryte Szwajcaria Bałtowska

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się z rodziną? A może chcesz popracować lub uczyć się zdalnie w otoczeniu zimowego klimatu? Szwajcaria Bałtowska działa dla Was 7 dni w tygodniu!

Zaledwie 2,5 h drogi z Warszawy!

Dla wszystkich, którzy planują odpoczynek połączony z pracą czy nauką zdalną i aktywnością fizyczną przygotowaliśmy atrakcyjne ceny na wszystkie noclegi (Zajazd Przystocze oraz Ranczo w Dolinie) z 30% rabatem od poniedziałku do piątku.

Rezerwacja noclegów: 510 263 896. 

Dodatkowo od poniedziałku do piątku wszystkie karnety ulgowe na stok oraz bilety ulgowe na lodowisko kupicie za połowę ceny.

Szwajcaria Bałtowska to wyjątkowe miejsce na wypad ze znajomymi czy rodziną z dala od zgiełku miasta.

Poza atrakcjami na stoku i lodowisku możecie wybrać się na spacery po JuraParku. Czeka tam na Was wyjątkowa ścieżka z dinozaurami w ich rzeczywistej wielkości! Liczy ona ok. 1 km i zawiera ponad 100 modeli prehistorycznych gadów.

Dla wszystkich spragnionych kulinarnych doznań przygotowaliśmy również warsztaty edukacyjne „Zdrowy czas razem” w Bałtowskim Gościńcu. Przystawki, dania główne, desery i wiele więcej wyśmienitych potraw, które możecie spróbować przy okazji zajęć edukacyjnych. Nie zabraknie wśród nich tradycyjnych dań takich jak kotlet schabowy, aromatyczny żurek czy pierogi, ale znajdziecie tam równineż tatara, grillowanego antrykota czy bezę Pavlowa.

Spędź wyjątkowy czas w Szwajcarii Bałtowskiej!