Atrakcje

Chata
Świętego Mikołaja

Spotkanie ze Św. Mikołajem

Tu urokliwe dekoracje zdobią każdy kącik tworząc bajkowy klimat. Wokół rozchodzi się zapach świeżo pieczonych pierników i gorącej czekolady. W centralnym punkcie chaty stoi piękna choinka, migocząca kolorowymi światełkami a w kominku radośnie trzaskają płomienie zachęcając do odpoczynku i wsłuchania się w dźwięki świątecznych piosenek. Święty Mikołaj, zawsze uśmiechnięty i serdeczny, wita każdego gościa, dzieląc się opowieściami i świątecznymi przysmakami. Przyjdź i poczuj tą magię, przypominającą o cudzie świąt i radości z dzielenia się miłością.

Osada
Elfów

Zabawy z pomocnikami Mikołaja

To miejsce, w którym elfy mieszkają, bawią się i pracują. Zajrzyj do ich urokliwych drewnianych domków. Tu elfy z zapałem tworzą świąteczne zabawki i dekoracje, a ich śmiech i radosne śpiewy rozbrzmiewają w powietrzu. W osadzie znajduje się też główna pracownia, serce wszystkich działań, gdzie można zobaczyć elfy w akcji – malują, sklejają, dekorują, a Ty możesz im pomóc! Tu każdy Elf i Ty stajecie się ważną częścią wielkiej świątecznej przygody.

Bajkowa
Kraina Lodu

Zimowa przygoda

Śnieżna Kraina skrywająca w swoim wnętrzu najsłynniejsze postaci z bajek — Elzę i Olafa. Tajemnicze, lodowe korytarze przeniosą Cię w świat Disney’a. Koniecznie weź udział w magicznym show.

Zimowe
Kino

Święta na dużym ekranie

Na ekranie ożywają ulubione świąteczne historie! Zapraszamy na seans „Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna”, gdzie humor i świąteczna przygoda gwarantują niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Karuzela wiedeńska

Karuzela jak z bajki! Spełnij marzenie i zostań księżniczką na białym koniu, bądź księciem pędzącym w swojej karocy. To obowiązkowy punkt programu!

Szopka świąteczna

To urokliwy zakątek, w którym sympatyczne zwierzątka gromadzą się wokół ciepłego, słomianego szałasu. W tej idyllicznej scenerii można zobaczyć osiołki, owieczki i kózki a szopka, oświetlona delikatnymi światełkami, tworzy magiczną atmosferę harmonii i spokoju.

Lodowisko

Naturalne kryte lodowisko z wypożyczalnią sprzętu to idealne miejsce dla tych, których rozpiera energia. Muzyka i klimatyczne oświetlenie wprawią wszystkich w radosny nastrój.

Szkoła Elfów

Kreatywne warsztaty

W bajkowej pracowni elfy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, ucząc uczestników, jak tworzyć unikatowe ozdoby. W atmosferze pełnej radości możecie wykonać własną pamiątkę z Wioski Świętego Mikołaja. 

Pyszności
dla gości

Eat & drink

Święty Mikołaj uwielbia łakocie, dlatego w jego chacie nie mogło zabraknąć urokliwej kawiarenki. To prawdziwy raj dla miłośników słodkości. Znajdziecie tu ręcznie robione słodycze, od puszystych ciast z owocami po kremowe babeczki i kolorowe pierniki. Zapach gorącej czekolady i cynamonu unosi się w całej chacie.

CENNIK

Dla Świętego Mikołaja

wszyscy jesteśmy dziećmi

Bilet ulgowy dotyczy wszystkich gości Świętego Mikołaja bez względu na wiek!

Turyści indywidualni

PAKIET BAJKOWA ZIMA

Bilet ulgowy – 69zł
Bilet normalny79zł 69zł
*BILET MALUCHA – 1 zł

*PAKIET BAJKOWA ZIMA: Wioska Św. Mikołaja (Baśniowa Chata Św. Mikołaja + Osada Elfów), Bajkowa Kraina Lodu, Zimowe Kino, Zwierzyniec Dolny — szopka, Karuzela Wiedeńska (bez limitu), JuraPark

WIOSKA ŚW. MIKOŁAJA

Baśniowa Chata Św. Mikołaja + Osada Elfów

Bilet ulgowy – 45zł
Bilet normalny55zł 45zł
*BILET MALUCHA – 1 zł

KARUZELA WIEDEŃSKA

Bilet ulgowy – 10zł
Bilet normalny15zł 10zł
*BILET MALUCHA – 1 zł

SZKOŁA ELFÓW – WARSZTATY DEKOROWANIA PIERNIKÓW

Dostępne w weekendy – 20 zł/os.

Grupy zorganizowane

Pakiet „Bajkowa Zima” 79 zł/os. + 3 zł/os. przewodnik

  • Nowość! Baśniowa Chata Świętego Mikołaja
  • Osada Elfów
  • Bajkowa Kraina Lodu
  • Zimowe Kino
  • Szopka ze zwierzątkami
  • Karuzela wiedeńska
  • Szkoła Elfów — kreatywne warsztaty (1 rodzaj dla całej grupy)

Pakiet „Elfia Przygoda” 59 zł/os. + 3 zł/os. przewodnik

  • Nowość Baśniowa Chata Świętego Mikołaja
  • Osada Elfów
  • Szkoła elfów – kreatywne warsztaty

1 opiekun na 10 osób – 1 zł/os.

GODZINY OTWARCIA

Godziny otwarcia

Mikołaj czeka

Zapraszamy za rok!

Wioska Św. Mikołaja nieczynna

Ho Ho Ho, 

Kochani Goście nadszedł czas pożegnań. Moja wizyta w Bałtowie dobiegła końca, pamiętajcie, że Magia Świąt trwa przez cały rok! 

Do zobaczenia.

Kup paczkę

od Św.Mikołaja

Kontakt

Bałtów

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Tel. 41 310 10 13, 533 979 221
rezerwacja.baltow@jurapark.pl

Bałtów 8a

Newsletter

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

odbierz rabat

na bilety kompleksowe do wykorzystania w sezonie letnim!
Oszczędzaj i ciesz się naszymi atrakcjami jeszcze bardziej!