Lodowisko

Lodowisko nieczynne

Ślizganie się na dużym, oświetlonym lodowisku daje niesamowitą frajdę! Jazda na łyżwach to okazja do ruchu, spędzania czasu z bliskimi, a nawet do tańca. Nie masz pomysłu, gdzie wyjść na łyżwy? W Bałtowie, w województwie świętokrzyskim, na miłośników ślizgów, slalomów, jaskółek i piruetów czeka zadaszone i olbrzymie lodowisko!

REGULAMIN  LODOWISKA


❄️ LODOWISKO — RODZINNIE

Naturalne kryte lodowisko, które dzięki wysokiej jakości systemom chłodzącym taflę jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nawet przy utrzymujących się dodatnich temperaturach na zewnątrz zapewniamy idealne warunki do zabawy!

Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej to miejsce dla każdego — zachęcamy do zabaw na lodowisku zarówno rodziny z dziećmi, jak i młodzież. Nasze lodowisko pracuje codziennie, gdzie czeka na Was mnóstwo zabawy.

  • tafla lodowiska o powierzchni 900m2
  • lodowisko kryte
  • naturalny lód
  • doskonała muzyka
  • klimatyczne oświetlenie

CENNIK

1 godz.Każda kolejna godzina
BILETY LODOWISKO
normalny
25 zł18 zł
ulgowy22 zł15 zł
dzieci do lat 41 zł1 zł
PAKIET BILET + ŁYŻWY
normalny 38 zł25 zł
ulgowy35 zł22 zł
dzieci do lat 415 zł11 zł
CENNIK WYPOŻYCZALNI
Łyżwy14 zł10 zl
Kask7 zł7 zł
Miś/Delfinek15 zł12 zł
Grupy zorganizowane (min. 20 osób)
Łyżwy10 zł
Bilet grupowy14 zł
Pakiet bilet + łyżwy + kask28 zł

❄️ LODOWISKO — GRUPY ZORGANIZOWANE

Ślizgawki po naturalnym lodowisku to wspaniała forma aktywności, dlatego zabierz swoich uczniów na wyjątkową lekcję WF-u. Zapytaj nas o zorganizowanie transportu.

 

Zachęcamy do kontaktu 

📞 tel. 41 310 10 13

📞 tel. 533 979 221

e-mail: rezerwacja.baltow@jurapark.pl


❄️ LODOWISKO — WYNAJMIJ NA WYŁĄCZNOŚĆ

Oferujemy możliwość wynajęcia lodowiska poza oficjalnymi godzinami otwarcia (od wtorku do piątku).

  • Cena obejmuje sprzęt (bramki, kije, krążki do hokeja).
  • Oferta skierowana do grupy liczącej maksymalnie 12 osób
  • Rezerwacji należy dokonać min. 2 dni przed planowaną realizacją usługi

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew.

Wymagany wcześniejsza rezerwacja. Prosimy o kontakt telefoniczny ze Szwajcarią Bałtowską.
📞 tel. 41 310 10 13

Cennik wynajmu

1h – 200 zł
1,5 h – 250 zł
2h – 300 zł

Zapraszamy do kontaktu.


LODOWISKO – „Ice Party” na lodowisku

 

Lodowisko w Bałtowie

Zimą Bałtowski Kompleks Turystyczny zamienia się w wioskę Świętego Mikołaja i zachęca do spędzania czasu rodzinnie, beztrosko i na świeżym powietrzu pomimo mrozu i śniegu. Bałtów jest przygotowany do szusowania na nartach, pięknieje od światełek i świątecznych dekoracji, zapewnia mnóstwo rozrywek. Wiele atrakcyjnych wydarzeń ma miejsce na olbrzymim lodowisku, które czynne jest nawet do późnych godzin wieczornych.

Naturalne, kryte lodowisko o powierzchni 900 metrów kwadratowych wyposażone jest w systemy chłodzące taflę, dlatego można korzystać z niego także wtedy, kiedy temperatury są dodatnie. Wszystkim łyżwiarzom towarzyszy muzyka, a całość jest oświetlona. Lodowisko zapewnia dostęp do łyżew, kasków i gadżetów do nauki jazdy na łyżwach. Wszystkie sprzęty można wypożyczyć na miejscu.

Dodatkowe atrakcje lodowiska w Bałtowie

Lodowisko to nie tylko doskonale utrzymana tafla lodu, ale także wyjątkowe spotkania i atrakcje. Na miejscu czeka na Was klimatyczne oświetlenie, najnowsze muzyczne hity, profesjonalni instruktorzy, którzy nauczą tricków i techniki jazdy. Dodatkowo pyszne jedzenie i gorąca czekolada. Zwolenników jazdy i energetycznej muzyki na lodowisko do Bałtowa przyciąga muzyka na żywo, którą zapewnia profesjonalny DJ, a na lodzie i w okolicach lodowiska można spotkać bajkowe postacie prosto z Wioski Świętego Mikołaja.

Kryte lodowisko dostępne jest dla wszystkich gości, którzy odwiedzają Bałtowski Kompleks Turystyczny. Mogą z niego korzystać całe rodziny, bo miejsca do beztroskiej jazdy na ogromnej tafli na pewno nie zabraknie.