Lodowisko

LODOWISKO NIECZYNNE. ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM SEZONIE.

Ślizganie się na dużym, oświetlonym lodowisku daje niesamowitą frajdę! Jazda na łyżwach to okazja do ruchu na świeżym powietrzu, spędzania czasu z bliskimi, a nawet do tańca. Nie masz pomysłu, gdzie wyjść na łyżwy? W Bałtowie, w województwie świętokrzyskim, na miłośników ślizgów, slalomów, jaskółek i piruetów czeka zadaszone i olbrzymie lodowisko!

 

Naturalne kryte lodowisko, które dzięki wysokiej jakości systemom chłodzącym taflę jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nawet przy utrzymujących się dodatnich temperaturach na zewnątrz zapewniamy idealne warunki do zabawy!

Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej to miejsce dla każdego – zachęcamy do zabaw na lodowisku zarówno rodziny z dziećmi jak i młodzież. Z myślą o nich w każdą sobotę na lodowisku odbywa się Trening na łyżwach – największe hity, klimatyczne oświetlenie i  mnóstwo zabawy.

 

  • tafla lodowiska o powierzchni 900m2
  • lodowisko kryte
  • naturalny lód
  • doskonała muzyka
  • klimatyczne oświetlenie

Obraz z lodowiska w Bałtowie – kamera na żywo.

Lodowisko w Bałtowie

Zimą Bałtowski Kompleks Turystyczny zamienia się w wioskę Świętego Mikołaja i zachęca do spędzania czasu rodzinnie, beztrosko i na świeżym powietrzu pomimo mrozu i śniegu. Bałtów jest przygotowany do szusowania na nartach, pięknieje od światełek i świątecznych dekoracji, zapewnia mnóstwo rozrywek. Wiele atrakcyjnych wydarzeń ma miejsce na olbrzymim lodowisku, które czynne jest nawet do późnych godzin wieczornych.

Naturalne, kryte lodowisko o powierzchni 900 metrów kwadratowych wyposażone jest w systemy chłodzące taflę, dlatego można korzystać z niego także wtedy, kiedy temperatury są dodatnie. Wszystkim łyżwiarzom towarzyszy muzyka, a całość jest oświetlona. Lodowisko zapewnia dostęp do łyżew, kasków i gadżetów do nauki jazdy na łyżwach. Wszystkie sprzęty można wypożyczyć na miejscu.

 

 

REGULAMIN  LODOWISKA


LODOWISKO – RODZINNIE

LODOWISKO – „DISCO” NA LODZIE

Dodatkowe atrakcje lodowiska w Bałtowie

Lodowisko to nie tylko doskonale utrzymana tafla lodu, ale także wyjątkowe spotkania i atrakcje. Regularnie organizowane są tutaj nocne zajęcia sportowo-edukacyjne „Trening na łyżwach”. Na miejscu czeka na Was klimatyczne oświetlenie, najnowsze muzyczne hity, profesjonalni instruktorzy, którzy nauczą tricków i techniki jazdy. Dodatkowo pyszne jedzenie i gorąca czekolada. Zwolenników jazdy i energetycznej muzyki na lodowisko do Bałtowa przyciąga muzyka na żywo, którą zapewnia profesjonalny DJ, a na lodzie i w okolicach lodowiska można spotkać bajkowe postacie prosto z Wioski Świętego Mikołaja.

Kryte lodowisko dostępne jest dla wszystkich gości, którzy odwiedzają Bałtowski Kompleks Turystyczny. Mogą z niego korzystać całe rodziny, bo miejsca do beztroskiej jazdy na ogromnej tafli na pewno nie zabraknie.