Lodowisko

 

Ślizganie się na dużym, oświetlonym lodowisku daje niesamowitą frajdę! Jazda na łyżwach to okazja do ruchu, spędzania czasu z bliskimi, a nawet do tańca. Nie masz pomysłu, gdzie wyjść na łyżwy? W Bałtowie, w województwie świętokrzyskim, na miłośników ślizgów, slalomów, jaskółek i piruetów czeka zadaszone i olbrzymie lodowisko!

Obraz na żywo.


LODOWISKO — RODZINNIE

Naturalne kryte lodowisko, które dzięki wysokiej jakości systemom chłodzącym taflę jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nawet przy utrzymujących się dodatnich temperaturach na zewnątrz zapewniamy idealne warunki do zabawy!

Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej to miejsce dla każdego — zachęcamy do zabaw na lodowisku zarówno rodziny z dziećmi, jak i młodzież. Nasze lodowisko pracuje codziennie, gdzie czeka na Was mnóstwo zabawy.

  • tafla lodowiska o powierzchni 900m2
  • lodowisko kryte
  • naturalny lód
  • doskonała muzyka
  • klimatyczne oświetlenie

LODOWISKO — GRUPY ZORGANIZOWANE

Ślizgawki po naturalnym lodowisku to wspaniała forma aktywności, dlatego zabierz swoich uczniów na wyjątkową lekcję WF-u. Zapytaj nas o zorganizowanie transportu.

 

Zachęcamy do kontaktu 

📞 tel. 41 310 10 13

📞 tel. 533 979 221

e-mail: rezerwacja.baltow@jurapark.pl

LODOWISKO — WYNAJMIJ NA WYŁĄCZNOŚĆ

Oferujemy możliwość wynajęcia lodowiska poza oficjalnymi godzinami otwarcia (od wtorku do piątku).

  • Cena obejmuje sprzęt (bramki, kije, krążki do hokeja).
  • Oferta skierowana do grupy liczącej maksymalnie 12 osób
  • Rezerwacji należy dokonać min. 2 dni przed planowaną realizacją usługi

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew. Cennik.

Aby skorzystać z atrakcji, należy dokonać rezerwacji w godzinach:

Poniedziałek — Piątek 8:00 – 18:00

Sobota — Niedziela 9:00 – 18:00

1h – 200 zł

1,5 h – 250 zł

2h – 300 zł

Zapraszamy do kontaktu

 

📞 tel. 41 310 10 13

 

LODOWISKO – „Ice Party” na lodowisku

 

Lodowisko w Bałtowie

Zimą Bałtowski Kompleks Turystyczny zamienia się w wioskę Świętego Mikołaja i zachęca do spędzania czasu rodzinnie, beztrosko i na świeżym powietrzu pomimo mrozu i śniegu. Bałtów jest przygotowany do szusowania na nartach, pięknieje od światełek i świątecznych dekoracji, zapewnia mnóstwo rozrywek. Wiele atrakcyjnych wydarzeń ma miejsce na olbrzymim lodowisku, które czynne jest nawet do późnych godzin wieczornych.

Naturalne, kryte lodowisko o powierzchni 900 metrów kwadratowych wyposażone jest w systemy chłodzące taflę, dlatego można korzystać z niego także wtedy, kiedy temperatury są dodatnie. Wszystkim łyżwiarzom towarzyszy muzyka, a całość jest oświetlona. Lodowisko zapewnia dostęp do łyżew, kasków i gadżetów do nauki jazdy na łyżwach. Wszystkie sprzęty można wypożyczyć na miejscu.

Dodatkowe atrakcje lodowiska w Bałtowie

Lodowisko to nie tylko doskonale utrzymana tafla lodu, ale także wyjątkowe spotkania i atrakcje. Na miejscu czeka na Was klimatyczne oświetlenie, najnowsze muzyczne hity, profesjonalni instruktorzy, którzy nauczą tricków i techniki jazdy. Dodatkowo pyszne jedzenie i gorąca czekolada. Zwolenników jazdy i energetycznej muzyki na lodowisko do Bałtowa przyciąga muzyka na żywo, którą zapewnia profesjonalny DJ, a na lodzie i w okolicach lodowiska można spotkać bajkowe postacie prosto z Wioski Świętego Mikołaja.

Kryte lodowisko dostępne jest dla wszystkich gości, którzy odwiedzają Bałtowski Kompleks Turystyczny. Mogą z niego korzystać całe rodziny, bo miejsca do beztroskiej jazdy na ogromnej tafli na pewno nie zabraknie.

REGULAMIN  LODOWISKA

Lodowisko

Obraz na żywo.