Snowpark

Snowpark to miejsce przeznaczone wyłącznie dla osób, które posiadają odpowiednio wysokie umiejętności w jeździe, umożliwiające bezpieczne korzystanie z tego typu miejsc. Snowpark jest integralną częścią Rodzinnej Stacji Narciarskiej w Bałtowie, ale równocześnie jest wydzielony jako osobny teren treningowy. Znajdziemy na nim różnorodne przeszkody umożliwiające owocny trening i pozwalające uzyskiwać kolejne poziomy narciarskiego oraz snowboardowego wtajemniczenia.

Bezkolizyjnie, bezpiecznie, bez obaw

Doskonalący swoje umiejętności narciarze i snowboardziści nie są narażeni na kolizje z gośćmi Stacji Narciarskiej Bałtów, którzy preferują spokojniejszy styl jazdy. Goście ci mogą jednak podziwiać wykonywane w SnowParku ewolucje, kiedy suną ku górze wyciągiem krzesełkowym, zlokalizowanym na stoku w bezpośrednim sąsiedztwie terenów treningowych. Poręcz spadowa, box prosty, butter box czy wallride sprawiają, że na terenie SnowParku panują doskonałe warunki do szlifowania swoich umiejętności.

Pamiętaj: park dla snowboardzistów to wielka frajda, ale przebywając na jego terenie należy zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na osoby znajdujące się w pobliżu.

REGULAMIN SNOWPARKU

Miłośnicy sportów ekstremalnych i freestyle’u mogą korzystać z wielu śnieżnych i lodowych przeszkód:
– Poręcz Spadowa
– Box Prosty
– Butter Box
– Box Rainbow,
– Box Disaster
– Wallride

*** Uruchomienie SnowParku jest uzależnione od warunków atmosferycznych.

Film – budowa SNOWPARKU: