Zamknij Zamknij

Strona główna > Obozy zimowe

Obozy zimowe 2024

Półkolonie zimowe

Zaplanuj już teraz ferie swojego dziecka — my zapewnimy jedyne i niezapomniane wspomnienia oraz pozytywną dawkę humoru. Już ruszyły zapisy na zimowe półkolonie.

Zimowe obozy jeździeckie

Nauka jazdy konnej połączona jest z atrakcjami Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz Stacji Narciarskiej Szwajcaria Bałtowska.

Ferie zimowe to idealny czas, by odpocząć i odstresować się po kilku miesiącach pracy i nauki. Zapraszamy więc wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku na obozach jeździeckich w Krainie Koni i zimowiskach sportowych na stokach „Szwajcarii Bałtowskiej”. Jesteśmy pewni, że taka forma spędzania wolnego czasu przypadnie do gustu każdemu uczestnikowi. W Szwajcarii Bałtowskiej Wasze dziecko może rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, ale także udoskonalić swoje umiejętności. W Krainie Koni może rozwijać swoje jeździeckie pasje.

Podczas zimowisk i zimowych obozów sportowych czekają na niego nie tylko szaleństwa na stoku, ale także spotkanie ze Św. Mikołajem, jazda na ogromnym naturalnym lodowisku, kulig czy spotkanie z dinozaurami. To właśnie w Bałtowie można przeżyć niezapomnianą, zimową przygodę bez wyruszania w góry! Szwajcaria Bałtowska zapewnia nowoczesną infrastrukturę, bogaty program atrakcji, a także wykwalifikowaną kadrę instruktorów i przede wszystkim… fantastyczną atmosferę! To z pewnością będzie niezwykły czas! 

Zapewniamy bogaty program atrakcji, profesjonalną kadrę, kompleksową obsługę, komfortowe miejsca noclegowe oraz zdrowe i pyszne menu. Wszystko w jednym miejscu. 

Obozy zimowe dla dzieci

Obozy zimowe dla dzieci organizujemy na tyle długo, żeby wiedzieć, czego nasi Goście oczekują od perfekcyjnie zorganizowanego wypoczynku dla młodych ludzi. Doskonale utrzymane trasy zjazdowe, prężnie działająca szkółka narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia sprzętu, baza gastronomiczna i logistyczna – to wszystko oddajemy do dyspozycji obozowiczów, którzy zdecydują się do nas przyjechać. Oczywiście nauka lub doskonalenie jazdy na nartach nie wypełnia obozowiczom całego czasu. Mogą przecież korzystać także z zimowych atrakcji całego naszego kompleksu: Wioski Św. Mikołaja, Zwierzyńca Dolnego, Górnego, jazdy konnej czy JuraParku.

Obozy snowboardowe

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się obozy snowboardowe. Jedna deska detronizuje dwie! Działająca u nas szkoła Amigo-Ski zaprasza zarówno amatorów nart, jak i snowboardu. Szkolimy dzieci od trzeciego roku życia – na nartach, a od siódmego – na snowboardzie. Obozowe szkolenia grupowe to zawsze okazja do doskonałej nauki przez zabawę, a potem doskonalenia zdobytych umiejętności. Wbrew obawom rodziców, dzieci – nawet siedmiolatki! – doskonale radzą sobie na desce i mają mnóstwo frajdy z opanowania jazdy na tym właśnie sprzęcie.

Obozy jeździeckie zimowe

Położony na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego  Ośrodek Jazdy Konnej „Kraina Koni” oferuje bogaty program zajęć podczas zimowych obozów jeździeckich dla dzieci i młodzieży. Oferujemy zajęcia jeździeckie dla osób o różnym stopniu zaawansowania, krytą ujeżdżalnię, wyjazdy w teren oraz zawody jeździeckie. Na miejscu znajduje się komfortowa baza noclegowa a położenie ośrodka w niedalekiej odległości od kompleksu zapewnia swobodny dostęp do atrakcji takich jak: Wioska Świętego Mikołaja, JuraPark, naturalne kryte lodowisko i oczywiście stoki Szwajcarii Bałtowskiej.  

Ferie zimowe 2024

Niech nadciągające wielkimi krokami ferie zimowe 2024 będą wyjątkowe. Ruch na świeżym zimowym powietrzu na pewno wzmocni odporność naszych dzieci i pozwoli im odreagować długie miesiące wytężonej pracy w szkole i przy komputerze. Możliwość skorzystania z naszej oferty obozów zimowych to gotowy przepis na feryjny sukces. Zapraszamy dzieci i młodzież do oderwania się od komputerów i telefonów oraz do rozpoczęcia nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska to miejsce stworzone także z myślą o najmłodszych – na potrzeby Szkółki narciarskiej i wszystkich osób stawiających pierwsze kroki na nartach zaprojektowano 100 metrowy wyciąg “wyrwirączka”, a nowoczesny system sztucznego naśnieżania i odwadniania oraz mocne oświetlenie pozwalają na zjazdy ze stoków także wieczorem.

Już dziś pomyśl o feriach zimowych 2024. Twoje dziecko bardziej niż zwykle potrzebuje aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. U nas każdy młody narciarz i snowboardzista poczuje się na tyle dobrze, że będzie chciał wrócić za rok.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

odbierz rabat

na bilety kompleksowe do wykorzystania w sezonie letnim!
Oszczędzaj i ciesz się naszymi atrakcjami jeszcze bardziej!