Nauka jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych

Chcesz opanować technikę jazdy i bez trudu pokonywać stoki narciarskie? To oznacza, że potrzebujesz profesjonalnego przygotowania pod okiem doświadczonego instruktora. Dzięki temu już na samym początku narciarskiej edukacji wykształcisz w sobie odpowiednie zachowania na stoku, które nie tylko będą Ci ułatwiać jazdę, ale również pomogą Ci zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Do pełni sukcesu potrzebujesz superstoku i profesjonalnego instruktora – Szwajcaria Bałtowska to rodzinna stacja narciarska, na której jazdy nauczysz się i Ty, i Twoje pociechy. Sprawdź, co oferujemy.

Nauka jazdy na nartach dla początkujących

Pracując z instruktorem, możesz zdecydowanie najszybciej przyswoić zasady jazdy na nartach. Zapewniamy znakomite warunki do nauki zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę, a może chcesz udoskonalić swoje umiejętności? Zatem zapraszamy Cię na zajęcie indywidualne i grupowe, w czasie których instruktor sprawdzi, co już potrafisz, rozpocznie nauczanie od początku, pomoże wyeliminować błędy, które popełniasz, a w skrócie – dopasuje kurs do Twoich potrzeb.

Szkolenia w ośrodku narciarskim Szwajcaria Bałtowska przygotują Cię do jazdy, a instruktor dopasuje metodę nauczania do Twojego wieku. Postaw na doświadczonych specjalistów!

Nauka pod okiem instruktora narciarstwa

Pamiętaj, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji zajęć. Jeśli będziesz próbował to zrobić na ostatnią chwilę, to możliwe, że niestety – w danym terminie nie będziemy mieć już wolnych miejsc. Jako klient naszej szkoły narciarskiej korzystasz z wyciągu poza kolejnością. Opłaty za zajęcia należy regulować najpóźniej na 10 minut przed ich rozpoczęciem.

Oto cennik nauki jazdy na nartach lub na snowboardzie w szkole Amigo Ski. Jeśli zdecydujesz się na kurs grupowy, z rodziną, przyjaciółmi czy z przypadkowymi osobami, to jednocześnie możesz liczyć na atrakcyjniejszą stawkę w przeliczeniu na uczestnika.

Powyższe opłaty obowiązują dla jednej osoby lub grupy za jedne zajęcia. Lekcja trwa 50 minut. Cena nie obejmuje przejazdów wyciągiem orczykowym i krzesełkowym.

Lekcje jazdy na nartach są prowadzone przez szkołę narciarską Amigo Ski. logo amigo ski2

Szkółka narciarska dla dzieci

Szukasz sportu zimowego, który bez reszty zainteresuje Twoje dzieci? Jazda na nartach może być strzałem w dziesiątkę! Kiedy jednak przychodzi moment, w którym możesz zapisać pociechę na szkolenie? Wszystko zależy od dziecka. W naszej szkole udało się nam nauczyć jady na nartach już maluchy, które miały zaledwie 2,5 roku. Może się jednak zdarzyć tak, że dziecko mające 5 lat, jeszcze nie będzie się czuć na siłach, by uprawiać ten sport – zapisz pociechę na pierwszą lekcję, a przekonasz się, czy to jest odpowiednia dla niej aktywność. Mamy również specjalną ofertę dla grup – białych szkół, dzieci na zimowiskach czy po prostu przyjaciół. Proponujemy wtedy jeszcze atrakcyjniejsze ceny. Skontaktuj się z nami – zadamy Ci kilka pytań i przygotujemy ofertę.

Szwajcaria Bałtowska zaprasza do nauki jazdy na nartach!

Bez względu na to, czy rozpoczynasz przygodę z jazdą na nartach, czy już potrafisz to robić i chcesz doskonalić umiejętności, Szwajcaria Bałtowska jest znakomitym miejscem do nauki. Dla początkujących mamy stumetrowy wyciąg wyrwirączka. Do Twojej dyspozycji są także superinstruktorzy. Kiedy już opanujesz zasady jazdy na nartach, możesz zacząć korzystać w pełni z naszej oferty – mamy 5 tras o łącznej długości 2500 m, a także czteroosobową kolejkę linową krzesełkową, która jest w stanie przewieźć w ciągu godziny 2400 osób, a do tego 2 nowoczesne wyciągi orczykowe, które przewiozą 1500 osób na godzinę. Nie masz pewności, czy narciarstwo jest dla Ciebie? Nie musisz od razu inwestować w profesjonalny sprzęt – skorzystaj z naszej wypożyczalni i przekonaj się, czy ten sport rzeczywiście Cię kręci!

Pierwsza jazda na nartach – co warto ze sobą zabrać?

Na pierwsze zajęcia nie musisz kupować profesjonalnej odzieży narciarskiej. Pamiętaj jednak o długich skarpetach, nieprzemakalnych spodniach, polarowych rękawicach. Wszystkie inne rzeczy, które będą Ci niezbędne, znajdziesz w naszej wypożyczalni. Ile lekcji musisz odbyć, aby opanować technikę jazdy na nartach? Wszystko zależy od Ciebie. Czasami nasi kursanci już po jednych zajęciach są w stanie zjechać ze średnio-łatwej górki, ale większość uczących się potrzebuje do tego 2–3. Jednak już pierwsza lekcja pokaże Ci, czy narciarstwo jest sportem dla Ciebie.