Nauka jazdy na snowboardzie

Jazda na snowboardzie z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Nie ma w tym nic dziwnego – kojarzy się z luzem, wolnością, swobodą.

Osoby, które zjeżdżają na desce, mówią o satysfakcji, doskonałej zabawie, adrenalinie. Jak jednak bezpiecznie zacząć przygodę z tym sportem? Odpowiedź jest prosta – od profesjonalnej nauki pod okiem doświadczonego instruktora. W Szwajcarii Bałtowskiej jest to możliwe już od 2004 roku. Zobacz, jak wygląda nauka jazdy na snowboardzie na naszym stoku!

Dlaczego Szwajcaria Bałtowska?

Podczas nauki jazdy na snowboardzie niezwykle ważne są warunki, w których rozpoczynamy pierwsze próby. Właśnie dlatego warto postawić na Szwajcarię Bałtowską. Jesteśmy ośrodkiem narciarskim, który posiada szeroki, łagodny zjazd. Stok taki to idealne warunki do nauki – szczególnie dla najmłodszych.

Nie sposób nie wspomnieć również o naszym zapleczu. Decydując się na naukę w naszym ośrodku, możesz liczyć na kompleksowe wyposażenie. Znajdziesz u nas nie tylko wyciągi, ale też wypożyczalnię sprzętu. Nie musisz więc martwić się, że snowboard narazi cię na wydatki ponad miarę – zanim upewnisz się, czy deska jest dla ciebie, możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych cen wypożyczania sprzętu.

Sprawdź również: nauka jazdy na nartach


Szkolenia z najlepszymi instruktorami

To, jak szybko nauczysz się jeździć na snowboardzie, w znacznej mierze zależy nie tylko od twojej motywacji, ale również od instruktora, który będzie przekazywał ci niezbędną wiedzę. Dlatego też w ośrodku narciarskim Szwajcaria Bałtowska współpracujemy z najlepszymi. Amigo Ski, bo tak nazywa się szkoła narciarska, która przeprowadza szkolenia na naszym stoku, to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale również dobre podejście do kursantów. Dzięki temu szkolenia przebiegają w doskonałej atmosferze i są prawdziwą zabawą. Jazda z instruktorem jest bezpieczna, możesz również liczyć na wsparcie w każdej sytuacji.

Nauka jazdy na snowboardzie dla dzieci

Dzieci bardzo chętnie uczą się nowych rzeczy i nie boją się wyzwań. Dlatego też w naszym ośrodku narciarskim prowadzimy naukę jazdy na snowboardzie dla dzieci. Udział w zajęciach mogą brać te, które ukończyły 7 rok życia. Poziom trudności dopasowany jest do ich możliwości, dzieci są również wyposażone w dopasowany do ich wzrostu sprzęt oraz w kask, dlatego też zajęcia są w 100% bezpieczne. Prowadzone w sposób ciekawy, dla najmłodszych z pewnością będą doskonałą przygodą ze sportem, którą zapamiętają na długo.

Jazda z instruktorem dla dorosłych

Prowadzimy również zajęcia z jazdy na desce dla dorosłych. Osoby, które nie miały doświadczenia ze snowboardem, mogą zacząć od podstaw. Jeśli jednak umiesz już co nie co – dla ciebie również mamy propozycje. Są nią doszkalające jazdy z instruktorem, które pozwolą poczuć ci się pewniej oraz nauczyć nowych umiejętności. Zajęcia dostępne są w przystępnej cenie 80 złotych za osobę (za lekcję trwającą 50 minut). Warto więc podszkolić się, by czerpać z jazdy jeszcze więcej przyjemności!

Lekcje jazdy na nartach są prowadzone przez szkołę narciarską Amigo Ski. logo amigo ski2

Zajęcia indywidualne i grupowe

Nasz ośrodek narciarski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów bywają różne. Dlatego też oferujemy zarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia. Które z nich warto wybrać? Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Indywidualna nauka jazdy na snowboardzie pozwala lepiej pracować nad techniką. Osoby, które biorą w niej udział, szybciej robią postępy, ponieważ uwaga instruktora skupiona jest wyłącznie na nich. Zajęcia grupowe są zaś doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które lubią element rywalizacji i współpracy, którym zależy na spędzeniu czasu w otoczeniu innych ludzi oraz wesołej zabawie. Zaletą zajęć w grupie jest także ich niższa cena. Przykładowo 50-minutowa lekcja dla grupy pięciu osób to jedynie 180 złotych. Jak widzisz, umiejętność jazdy na snowboardzie jest w zasięgu każdego. Już dziś zapoznaj się z cennikiem i zaplanuj przyszłe zajęcia. Z pewnością jazda na desce da ci wiele satysfakcji – podobnie jak setkom zadowolonych kursantów, którzy korzystają z naszej oferty w każdym sezonie!