27 grudnia stacja będzie czynna! Zapraszamy od 10:00 do 24:00!

Mamy dla Was dobre wieści! STACJA BĘDZIE DZISIAJ CZYNNA!
Za nami pracowita noc, jednak bardzo zależało nam na tym, by móc zaprosić Was do siebie na ten ostatni dzień przed przerwą w Bałtowie! ❤️✨
NAJWAŻNIEJSZE! Stok będzie dzisiaj pracował od 10:00 do (UWAGA!) 24:00, ponieważ zapraszamy Was również na Nocną Jazdę, która odbędzie się na standardowych zasadach, czyli w godzinach od 20:00 do północy. W tym czasie jeździmy w rytm muzyki na żywo.????
 Wypożyczalnia sprzętu będzie działał naturalnie w tych samych godzinach co stok (10:00 – 24:00).
 Zapraszamy na „oślą łączkę” oraz specjalnie wydzieloną część do zjazdów na sankach.
Amigo-Ski Szkoła narciarska zaprasza na lekcję jazdy na nartach i snowoboardzie od 10:00 do 20:00. Lekcje należy umawiać pod nr telefonu 503 300 370.
Lodowisko zaprasza na pierwszą sesję o 11:00. Szczegóły pracy lodowiska znajdziecie tutaj: https://szwajcariabaltowska.pl/lodowisko/
Punkt gastronomiczny Zajazd Przystocze pracuje dla Was do północy i zaprasza na pyszne dania i napoje na wynos. Na terenie stacji znajdziecie liczne punkty do ogrzania się.
Zapraszamy na aktywną, rodzinną i sportową niedzielę do Szwajcarii Bałtowskiej.
* ???????? ???????????????????? ???????? ???????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????? ????????̨????????̨ ????????????????????????????????????. Wierzymy, że wrócimy do Was już za 3 tygodnie! Będziemy w tym czasie wykorzystywać każdy mróz, by stworzyć pokrywę śnieżną pozwalającą jeździć nawet do kwietnia!
Trzymajcie kciuki i…
Do zobaczenia! ❤️