Brak pomysłu na ferie? Wpadnij do Bałtowa!

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Już za chwile pierwsze województwa rozpoczną zimowe szaleństwo!

A jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie tym razem wybrać się zimą, to… Zapraszamy Was do Bałtowa!Stoki Szwajcarii Bałtowskiej czekają na wszystkich miłośników sportów zimowych. Aż 5 tras zjazdowych dla początkujących, ale i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów! Na dwóch stokach zlokalizowanych w Bałtowie czeka na Was zarówno wyciąg orczykowy, jak i kolej krzesełkowa.  Znajdziecie tu także oślą łączkę, gdzie możecie stawiać swoje pierwsze kroki na nartach.  Wykwalifikowana kadra instruktorska sprawi, że pokochacie spędzanie czasu na stoku. Dlatego koniecznie poznajcie naszą szkółkę Amigo-Ski!W naszej stacji narciarskiej nie brakuje również profesjonalnej wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Liczy ona aż 1620 kompletów nart oraz 630  desek snowboardowych! Dlatego możecie być pewni, że sprzętu wystarczy dla każdego. To fantastyczna opcja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i jeszcze nie posiadają swojego sprzętu lub wybierają się do nas na dłużej i nie mają możliwości transportu własnych nart. W wypożyczalni znajduje się również punkt serwisowy.Na narty i snowboard do Bałtowa możecie wybrać się na jeden dzień lub szusować po naszych stokach przez kilka dni. Jeśli potrzebujecie noclegu, to nie musicie się martwić. Nasza dobrze wyposażona baza noclegowa zaprasza na dłuższe pobyty. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mogli wybrać się na narty z samego rana lub jeździć aż do zamknięcia stoku. Pokoje w Zajeździe Przystocze zlokalizowane są tuż obok wyciągu orczykowego.Nie możemy zapominać również o tych, którzy uwielbiają… sanki! Na stoku z wyciągiem orczykowym została wydzielona specjalna strefa dla naszych małych (i dużych) saneczkarzy. A snaki to doskonałe uzupełnienie zwiedzania Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego!Bałtowski Kompleks Turystyczny

A zimą w Bałtowie nie tylko poszalejecie na stokach Szwajcarii Bałtowskiej, ale także macie możliwość odwiedzenia zimowych atrakcji. Co znajdziecie wśród nich?

-Wioskę Św. Mikołaja, gdzie spotkacie prawdziwego Św. Mikołaja!

-Bajkową Krainę Lodu, w której zimą urzęduje Olaf i Elza- bohaterzy bajki Disney’a

-Zimowe Kino ,

-Zwierzyniec Dolny z żywą szopką.

-i oczywiście JuraPark!

Więc jeśli lubicie aktywne spędzanie czasu, to zapraszamy Was nie tylko na stok, ale i do spacerowania.Szusowanie na stoku, zwiedzanie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, baza noclegowa… Brakuje tu jeszcze jednego bardzo ważnego punktu! Jakiego?

Bazy gastronomicznej! Na terenie Szwajcarii Bałtowskiej zjecie pyszne śniadanie i obiad. Śniadania i obiady w formie bufetu szwedzkiego czekają na Was w Zajeździe Przystocze, tuż obok stoku z wyciągiem orczykowym. Natomiast jeśli chcielibyście spróbować naszych regionalnych dań i tradycyjnej polskiej kuchni, to koniecznie zajrzyjcie do zlokalizowanego przy stoku z wyciągiem krzesełkowym Bałtowskiego Zapiecka.Dlatego jeśli wciąż nie wiecie, gdzie spędzić ferie zimowe w tym roku, to wpadnijcie do Bałtowa! Mamy dla Was cały pakiet atrakcji dla narciarzy, jak i dla tych, którzy wolą spacerować i zwiedzać.

Stoki Szwajcarii Bałtowskiej zlokalizowane są w woj. świętokrzyskim. To zaledwie 2,5 h drogi z Warszawy czy 1,5 h drogi z Lublina!

Do zobaczenia!