Camper Park w Bałtowie

camper -park-Baltow-

Planujesz podróż camperem? Koniecznie dowiedź Bałtów w województwie świętokrzyskim. Tu znajduje się jeden z największych ośrodków turystycznych w Polsce, oferujący całoroczne atrakcje. Co, więcej dla pasjonatów caravaningu uruchomiono CamperPark.

CamperPark

CamperPark położony 50 m od stoku narciarskiego „Szwajcaria Bałtowska” jest doskonałym udogodnieniem dla naszych Gości w sezonie zimowym i letnim. Centralne położenie camperkparku sprawia, że wszystkie dostępne atrakcje oraz punkty gastronomiczne są na wyciągnięcie ręki.

CamperPark oferuje 12 miejsc z udogodnieniami — dostęp do energii elektrycznej, wi-fi, pobór czystej wody, zrzut szarej wody. Co więcej, goście zatrzymujący się w naszym camperparku mogą skorzystać z korzystnej oferty kompleksowej!

Płacisz za bilet raz, a przez resztę dni pobytu z atrakcji korzystasz za darmo! To wspaniała propozycja dla rodzin z dziećmi. Dzięki zimowym atrakcją pobyt w Bałtowie nie będzie nudny, a dzieci będą mogły wreszcie spotkać się ze świętym Mikołajem, elfami i innymi bohaterami z bajek! To czyste szaleństwo dla najmłodszych, a rodziców pozytywnie zaskoczą iluminacje świetlne, które tworzą wyjątkowy klimat.

 

Wynajmij Campera

 

 

Spełnimy Twoje marzenie o podróżowaniu camperem. U nas możesz wypożyczyć campera i cieszyć się podróżowaniem po świecie. Na początek zacznij od Bałtowa!