Czy widzieliście już promocję w Szwajcarii Bałtowskiej?

Promocja_na_karnety_w_Szwajcarii_Baltowskiej_

Sezon zimowy w Szwajcarii Bałtowskiej trwa, dlatego warto wykorzystać być może ostatnie chwile zimowego szaleństwa na stoku czy lodowisku i skorzystać z promocji, którą przygotowaliśmy. 

Promocja na karnety w Szwajcarii Bałtowskiej – czego dotyczy?

  • Karnety czasowe i całodniowe w stacji narciarskiej aż do 50% taniej. Pogoda w ostatnich dniach pozwoliła do śnieżyć pokrywę i ulepszyć warunki na stoku. Dlatego nie czekajcie i wpadajcie do Bałtowa!

Godziny funkcjonowania stacji narciarskiej – Szwajcaria Bałtowska.

Szwajcaria Bałtowska to także Naturalne Lodowisko, które funkcjonuje od poniedziałku do piątku. W każdą sobotę możecie wziąć udział w wydarzeniu Trening na łyżwach przy muzyce na żywo. Istnieje także możliwość wynajęcia lodowiska poza godzinami jego funkcjonowania. Hokej na lodowisku Szwajcarii Bałtowskiej – to możliwe!

  • Promocja na karety na lodowisko, aż 50% taniej do końca sezonu!

Wszyscy miłośnicy łyżwiarstwa zapraszamy do skorzystania z promocji. Godziny funkcjonowania lodowiska oraz ceny biletów.

Uwaga!

Zakupione karnety na stok ważne są tylko w tym sezonie zimowym.

*Promocja nie dotyczy wypożyczalni sprzętu.

**Promocja obejmuje sprzedaż bonem turystycznym.

Jeśli chcecie zostać w Bałtowie na dłużej zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej „Zajazd Przystocze” i „Ranczo w Dolinie” lub skorzystania z CamperParku, który znajduje się koło stacji narciarskiej.

Oferta noclegowa Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Dodatkowo planujemy do śnieżyć nasze trasy, tak aby spełniały odpowiednie standardy. Obserwujcie nasze media społecznościowe już dziś wieczorem!

KUP BILET ONLINE