Dziękujemy za sezon zimowy 2022/23

szwajcaria-bałtowska

Kochani z tego miejsca dziękujemy za sezon zimowy 2022/23. Choć pogoda płatała figle to szaleństwo na stokach Szwajcarii Bałtowskiej trwało do ostatniej chwili! Dziękujemy, że wybraliście naszą stację narciarską ❤

W tym roku czekała nowość na naszych początkujących narciarzy i snowboardzistów — wyciąg taśmowy! Pozwolił on zwiększyć komfort i przepustowość na stoku.

Nadal mogliśmy bawić się podczas konkursów oraz naszego cyklicznego wydarzenia — Nocna Jazda. Co więcej, w tym sezonie lodowisko także zapraszało do wspólnej zabawy podczas sobotniego IceParty.

Uwaga

Informujemy, że  zwrot kart możliwy będzie do 30 kwietnia 2023 r. w kasie JuraParku. Po upływie tego terminu klient staje się właścicielem karty magnetycznej i w następnym sezonie nie będzie miał możliwości odzyskania kaucji. Klient będzie mógł doładować karnet na kartę magnetyczną.

Mamy nadzieję, że odwiedzicie naszą stację za rok! A tymczasem zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego latem i skorzystania z naszych atrakcji. Więcej na www.juraparkbaltow.pl