Dziękujemy za wspólny sezon zimowy 2021/22

Wyciąg narciarski Szwajcaria Bałtowska

Cieszymy się, że przybywaliście do „Szwajcarii Bałtowskiej” i byliście z Nami w tym sezonie zimowym. Z tego miejsca chcielibyśmy wam podziękować, za wybór naszej stacji, za wspólne szusowanie i spędzone chwile. Jesteśmy szczęśliwi, że odwiedzacie nasze miejsce i korzystacie z naszych atrakcji.

To był kolejny wspaniały sezon, podczas, którego udało nam się zorganizować wiele wydarzeń, które cieszyły się ogromną popularnością. Mamy nadzieję, że bawiliście się wspaniale, a pobyt w Szwajcarii Bałtowskiej zapamiętacie na długie lata. Ten sezon kończymy z uśmiechami na twarzach.

UWAGA!

Informujemy, że zwrot kart magnetycznych, możliwy jest tylko do 30 kwietnia 2022r. Po zwrot kart, należy zgłosić się do „Pawilonu z pamiątkami” przy JuraParku, codziennie w godzinach 10:00 – 16:00.

Jeszcze raz dziękujemy i WIDZIMY SIĘ ZA ROK! 🙂

 

Przypominamy, że już możecie odwiedzić Bałtowski Kompleks Turystyczny. Jeśli planujecie weekendowy wyjazd za miasto. Zapraszamy do Bałtowa! W tym sezonie czeka na Was prawdziwa dzika przygoda!

Jak działa Bałtowski Kompleks Turystyczny?

W ofercie dostępny jest już Pakiet Kompleksowy, Pakiet Jura Park oraz Zwierzyniec. Obiekt czynny jest w każdą sobotę i niedzielę. O nowych godzinach otwarciach będziemy Was informować na naszej stronie internetowej oraz na fanpage na FB.|
Cennik biletów indywidualnych.

Atrakcje w Bałtowie

-ATRAKCJE-JURA-PARK

JuraPark – park dinozaurów, gdzie czeka blisko 100 modeli prehistorycznych stworzeń, które zamieszkiwały Jurajski Świat. W tym sezonie będziecie mogli usłyszeć ryki stworzeń. Wędrując po ścieżce edukacyjnej podróżnicy zahaczą o Gondwanę – kontynent dziecięcej wyobraźni. Tam czeka tajemniczy paleontolog, który przybliży historię oraz przedstawi swoje odkrycia. Dzieciaki mogą również wcielić się w rolę paleontologa.

Muzeum Jurajskie – powrót do przeszłości, a więc skamieniałości, modele wymarłych organizmów oraz dokładnie wykonane dioramy przedstawiające środowisko życia poszczególnych grup organizmów.

Prehistoryczne Oceanarium – to miejsce, gdzie zderzycie się z podwodnym światem i jego mieszkańcami. To tu staniesz „oko w oko” z głębią morskich głębin.

Zwierzyniec Bałtowski (dolny + górny Safari) to prawdziwa przygoda w towarzystwie dzikich zwierząt. Bałtowski Zwierzyniec podzielony został na część dolną, gdzie dominują ptak oraz górną, tam turyści udają się amerykańskim schoolbusem. Podziwiają wszystkich jego mieszkańców. Wśród nich można zobaczyć wielbłądy, lamy, dziki, słynne bałtowskie żubry i wiele innych zwierząt.

Polska w Miniaturze, czyli historia Polski w pigułce. Znajduje się tu 49 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne na przestrzeni 500 lat. Budynki wykonane są w skali 1:25.

Sabatówka – piernikowa chata, Baba Jaga to nie tylko atrakcja, która nawiązuje do świętokrzyskich legend ale także kraina, która przeniesie wszystkich w świat magii.

Przypominamy, że nadal możecie zrealizować Bon Turystyczny.

Godziny otwarcia Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Zapraszamy do Bałtowa – rodzinnego miejsca, dobrej przygody!