Dzień Dinozaura! 40% taniej na bilety kompleksowe

Dzień dinozaura w Bałtowie

Bałtów — Kompleks Turystyczny świętuje (Ty) Dzień Dinozaura. Bilety kompleksowe nadal kupisz 40% taniej! Zaplanuj rodzinną wycieczkę już teraz.

(Ty) Dzień Dinozaura — bilet 40% taniej

Prehistoryczne stwory także mają swój dzień. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was mega promocję. Wydawaj mniej i baw się w Bałtowie bez ograniczeń. 

  • 40% taniej na bilet kompleksowy do Bałtów – Kompleks Turystyczny. Bilet kompleksowy oferuje wszystkie atrakcje znajdujące się na obiekcie. W jego ramach zobaczysz (JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Muzeum Jurajskie, Park Zabaw, Zwierzyniec Bałtowski (górny i dolny), Polskę w Miniaturze, Wrotkarnię oraz Rollercoaster).
  • Bilety zakupione w promocji będą ważne do 30 lipca 2023 r.
  • Promocja ważna do 6.03.2023 r.

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Nie zrealizowałeś jeszcze bonu turystycznego? Świetnie się składa, ponieważ w naszej promocji możesz zapłacić także bonem turystycznym. Wystarczy wybrać płatność (bonem turystycznym), a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu dalszej weryfikacji płatności!

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Podarujesz swoim dzieciom najlepszy prezent — SZCZĘŚCIE. Nic tak nie cieszy rodziców, jak szczery uśmiech dziecka, dlatego to wspaniała okazja, aby już teraz zaplanować wakacyjny lub weekendowy wyjazd za miasto.

Co więcej, zatrzymując się w bazie noclegowej (Zajazd Przystocze, Ranczo w dolinie, Kraina Poraj) kupując bilet kompleksowy raz, przez resztę dni pobytu z atrakcji korzystacie za darmo! Razem z dziećmi bawicie się w Parku Zabaw bez limitu.

Korzystając z promocji, oszczędzasz swój budżet, a przede wszystkim zapewniasz swoim dzieciom niezapomniane wspomnienia.

Bałtów aktywnie

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz wybrać się na wycieczkę rowerową, spacer, kajaki lub wyprawę off-roadową. Bałtów — Kompleks Turystyczny zapewni Ci także te atrakcje. Gwarantujemy, że razem z dziećmi zobaczycie wspaniałe obrazy natury w Bałtowie i jego pobliskich okolicach.