Juraś Ogłasza Promocję od 21 lutego!

Juras_oglasza_promocje_w_Szwajcarii_Baltowskiej_

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych słynnych stworów z JuraParku! To Dzień Dinozaura, który przypada na 26 lutego. Z tej okazji mamy dla Was wspaniałą wiadomość.

Juraś ogłasza promocję w Szwajcarii Bałtowskiej – co obejmuje?

To jedyna taka okazja w roku, by razem z Jurasiem celebrować jego dzień.  Za oknem coraz cieplej, dlatego warto zorganizować rodzinny wypad, podczas którego można odkryć pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny! Co na Was czeka?

  • 50 % rabatu na „Pakiet Bajkowa Zima„. To wspaniała okazja, aby rozpocząć spacer po naszym obiekcie i zobaczyć co słychać u naszych mieszkańców. Bilety możecie zakupić stacjonarnie oraz online.

„Pakiet Bajkowa Zima” uwzględnia wizytę w Wiosce św. Mikołaja, a tam spotkanie z Mikołajem, Panią Śnieżynką oraz Elfami, Bajkowa Kraina Lodu, Zimowe Kino, Szopka ze zwierzętami, warsztaty kreatywne z elfami, gdzie samodzielnie możecie udekorować pierniczki oraz Jura Park u Muzeum Jurajskie z epoki lodowcowej.

Ale to nie wszystko….

  • Juraś proponuje promocję 50% rabatu na wszystkie karnety czasowe i całodniowe, przy czym rabat nie dotyczy sprzętu.

Przypominamy, że promocja obowiązuje od 21 lutego do 27 lutego 2022 roku. Jeśli jeszcze nie macie planów na ten tydzień wpadajcie do Bałtowa!

Bilety oraz karnety zakupione w promocji ważne są do końca sezonu zimowego.

Jeśli chcecie zostać w Bałtowie na dłużej zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej „Zajazd Przystocze” i „Ranczo w Dolinie”, wówczas raz zakupiony bilet „Bajkowa Zima” ważny jest przez wszystkie dni pobytu. Jeżeli zdecydujecie się nocować w agroturystykach należących do Programu Ambasador okazja ta także Was obowiązuje.

Oferta Noclegowa w naszym obiekcie.

* Promocja obejmuje sprzedaż bonem turystycznym.

A już 26 lutego na stoku będziecie mogli zobaczyć naszego Jurasia z przyjaciółmi. Przyszykujcie się też na niespodziankę. Do zobaczenia w Szwajcarii Bałtowskiej!

Co dzieje się w Szwajcarii Bałtowskiej – Wydarzenia.

KUP BILETY ONLINE