Komunikat dotyczący Sylwestrowej Nocnej Jazdy

UWAGA❗️Mamy dla Was kilka ważnych informacji⬇️:
 
Sylwestrowa Nocna Jazda odbędzie się❗️?
 
Wszystkich, którzy są zainteresowani Sylwestrem w Szwajcarii Bałtowskiej informujemy, że warunki na stoku może nie są wymarzone, ale pozwalają na jazdę i aktywną zabawę. ? My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by możliwie dobrze przygotować stok.
 
Jeżeli ktoś mimo to chciałby zrezygnować ze świętowania z nami Nowego Roku, to do najbliższej niedzieli (30.12.2018) do końca dnia ma możliwość wymiany pakietu sylwestrowego na dwa 3-godzinne karnety zjazdowe ważne do końca sezonu.
W tej kwestii prosimy o kontakt z nami na adres e-mail: rezerwacja.baltow@jurapark.pl lub pod numerami telefonów:
41 264 14 21 lub 533 979 221.
 
Informujemy także, że zostały OSTATNIE wolne miejsca na naszą Sylwestrową Nocną Jazdę – jeżeli nastawialiście
się na kupno pakietu na miejscu w kasach to radzimy dokonać zakupu online – nie gwarantujemy dostępności pakietów w dniu imprezy: https://sklep.szwajcariabaltowska.pl/karnety-zjazdowe/!
 
Dostajemy od Was wiele zapytań o wejście do naszej karczmy dla osób, które nie będą jeździć na nartach.
W związku z tymi zapytaniami postanowiliśmy uruchomić wejściówki dla tych właśnie osób, które chciałyby bawić się razem z nami. Wejściówki dostępne są online, a ich liczba jest ograniczona. Koszt to 60zł a w cenie jest zabawa przy muzyce na żywo oraz dwa gorące posiłki. Jeżeli jesteście zainteresowani tymi wejściówkami to dostaniecie je tutaj: https://sklep.szwajcariabaltowska.pl/produkt/sylwester-w-zajezdzie-przystocze/. Zakupione wejściówki należy aktywować na miejscu w celu odebrania opaski upoważniającej do wejścia do karczmy.