Mini Olimpiada w Szwajcarii Bałtowskiej

Mini-Olimpiada-2023

Zapraszamy na piątą edycję Mini Olimpiady w Szwajcarii Bałtowskiej. Współzawodnictwo, aktywność i dobra zabawa tylko na stoku w Bałtowie, już 5 lutego 2023 r. Zaplanuj swój aktywny weekend i spędź czas w rodzinnej atmosferze.

Mini Olimpiada 2023 w Szwajcarii Bałtowskiej

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej w ferie udać się ze swoimi dziećmi! Szwajcaria Bałtowska to idealny kierunek dla rodziny. Na miejscu czekają atrakcje Bajkowej Zimy. JuraPark z dinozaurami, spotkanie ze św. Mikołajem, Panią Mikołajową oraz pracowitymi elfami. Nasze elfy uwielbiają wspólne zabawy, dlatego w Wiosce Św. Mikołaja jest naprawdę radośnie! W Krainie Lodu spotkacie Olafa i Królową Elzę, natomiast w zimowym kinie czekają na Was radosne chwile — transmitujemy „Epokę lodowcową”.

Aktywność i rywalizacja

ZABAWA NA STOKU 

Szwajcaria Bałtowska ponownie zaprasza do wspólnej zabawy. Poza atrakcjami zachęcamy do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Na miejscu spotkacie także nasze wesołe maskotki, które uwielbiają pozować do zdjęć.

  • Wydarzenie rozpoczynamy wspólną rozgrzewką.
  • Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić się do biura zwodów, które znajdować się będzie na stoku Szwajcarii Bałtowskiej.
  • Pierwszych rejestracji będzie można dokonać już od 9:30. 
  • Zjazd na sankach, jabłuszku, slalom na nartach i snowboardzie to konkurencje niedzielnej Mini Olimpiady.
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
  • Zawody odbędą się na jednej z tras stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska, o czym będziemy informować w dniu wydarzenia.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia — Regulamin Mini Olimpiady

Mini-Olimpiada-w-szwajcarii-Baltowskiej