Zarezerwuj nocleg, aż 30% taniej

noclegi-promocja

Stacja narciarska nadal czynna, a ty możesz zarezerwować nocleg z 20% rabatem w centrum obiektu, tuż przy wyciągu orczykowym!

Odwiedź Bałtów — Zarezerwuj nocleg do 30% taniej

Pierwsze wiosenne promienie słońca już pojawiły się w Bałtowie. Przygotowaliśmy dla Was super promocje na noclegi!

  • Nocując od poniedziałku do piątku, możesz skorzystać z 30% rabatu na noclegi!
  • Natomiast w weekend czeka 20% rabatu 

Nasza baza noclegowa to 5 domków noclegowych oferujących pokoje 2,4-osobowe oraz pokoje hostelowe. Cena pokoju zależy od wybranego standardu. Jesteś zainteresowany? (Zadzwoń: 510 263 896)

W naszej ofercie dostępne są także pokoje ulokowane w sielskim klimacie, tuż przy stajni „Kraina Koni”.  Oferujemy, także wynajem domków, zdających dryfować po wodzie! Zaledwie 5,6 km od głównych atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, znajdują się domki wypoczynkowe „Kraina Poraj”.

Komfort, bezpieczeństwo, najnowsze udogodnienia, rabaty na atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego — to cechuje nasze noclegi (Zjazd Przystocze, Ranczo w dolinie, Kraina Poraj)

Zatrzymaj się na dłużej w Bałtowie

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie w pełni odpoczniesz od natłoku informacji, koniecznie wybierz Bałtów. Zostań z nami na dłużej, a z pewnością zauroczysz się tutejszymi krajobrazami. Poza aktywnością na stoku, w Bałtowie znajduje się wiele ścieżek spacerowych, gdzie możesz udać się na rodzinny spacer. Tam zobaczycie wyjątkowe wąwozy lessowe oraz krętą dolinę rzeki kamiennej.

ATRAKCJE BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

Jeśli jesteś miłośnikiem dinozaurów, warto odwiedzić JuraPark — ścieżkę edukacyjną z dinozaurami, gdzie mieści się blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Z bliska możesz zobaczyć niegdyś istniejące jaszczury.

Marzec w Bałtowie

  • Od poniedziałku do piątku będziemy czynni w godzinach 10:00 – 16:00 (Dostępne będą wtedy: JuraPark — ścieżka dydaktyczna z dinozaurami oraz Zwierzyniec dolny)
  • W soboty i niedziele zapraszamy od 10:00 -17:00. Zobaczycie u nas JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec dolny, a także skorzystacie z Karuzeli Wiedeńskiej.

Spędź rodzinny wypad w Bałtowie! Zapraszamy do rezerwacji! 

tel. 41 310 10 13, 510 263 896
e-mail: noclegi@jurapark.pl