Wioska Św. Mikołaja – pełna magii

atrakcje-dla-dzieci-Baltow

W tym sezonie Wioska Świętego Mikołaja zaskoczy Cię wspaniałymi dekoracjami oraz iluminacjami świetlnymi! Nasze pracowite elfy w tym roku zrobiły wszystko, aby Szwajcaria Bałtowski tętniła blaskiem. Czy udało im się wykonać to zadanie? 

Wioska Świętego Mikołaja jak z bajki

Odwiedź Bałtów i zobacz na żywo, jak wygląda świąteczny wystrój Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Świąteczna muzyka, dzwoneczki oraz iluminacje świetlne wprawią Was w świąteczny nastrój! Św. Mikołaj spełni marzenie każdego dziecka, bo któż nie marzy o spotkaniu prawdziwego świętego Mikołaja?

Pani Mikołajowa w chacie poczęstuje wszystkich gości przepysznymi ciastami, a także zaprosi na słodką gorącą czekoladę z bitą śmietaną. Spotkacie także tam energiczne elfy, które wciągną Was w wir zabaw. Dla rozrabiaków Mikołaj przygotował specjalny młynek do mielenia grzechów. Jeśli pozbędziecie się wszystkich grzeszków, Mikołaj zrobi wszystko, aby wasze marzenia się spełniły.

 


Atrakcje Bajkowa Zima

W tym roku poza Wioską Świętego Mikołaja, iluminacyjne ozdoby zobaczycie także wśród prehistorycznych stworów. Oświetlona ścieżka z dinozaurami wieczorną porą może budzić w nas mieszane odczucie — NIEPOTRZEBNIE, ponieważ oświetlona lampkami oddaje niepowtarzalny klimat i wspaniałe przeżycie!

W Krainie Lodu spotkacie Olafa, a także Elzę! Słynne postacie z bajki „Kraina lodu 2” pojawią się także na naszych ekranach. Natomiast z Zimowym kinie zobaczycie bohaterów „Epoki lodowcowej”, świąteczna wersja wzruszy niejednego widza 🙂

Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej

W Bałtowie stawiamy na aktywność, dlatego zapraszamy na naturalne lodowisko jedyne w regionie! Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu. Dodatkowe klimatyczne oświetlenie oraz muzyka sprawią, że tak szybko nie opuścisz tego miejsca i będziesz szaleć razem z nami na bałtowskiej ślizgawce! Co więcej, możesz rozegrać u nas także mecz hokeja. TUTAJ – więcej informacji.