Otwarcie SNOWPARKU – zapraszamy – 1 lutego 2014r.

Otwieramy SNOWPARK

Zapowiadaliśmy, że w tym roku na terenie stacji narciarskiej powstanie SNOWPARK. Z dumą potwierdzamy tego newsa! Sezon narciarski ze względu na mało zimową aurę zaczęliśmy później niż planowaliśmy, musieliśmy też przesunąć termin budowy naszej nowej atrakcji. Zimę mamy w pełni, śniegu pod dostatkiem – warunki idealne i do jazdy i do szaleństw na przeszkodach.

– Na budowę SNOWPARKU zdecydowaliśmy się ponieważ widzimy ogromny potencjał wśród ludzi, którzy interesują się freestylem. Zależny nam, aby nasza stacja narciarska była kompleksowa, a goście, którzy do nas przyjadą – dzieci, młodzież, dorośli – znaleźli dostosowane do swoich umiejętności i oczekiwań atrakcje – mówi Filip Lichota – prezes DLF Invest – firmą zarządzająca stacją narciarską w Bałtowie.

Pierwszy profesjonalnie wykonany SNOWPARK w województwie świętokrzyskim otwieramy w najbliższy weekend – 1.02.2014r. Zaczynamy o godz. 11.00. 

Budową snowparku zajmą się profesjonalne ekipy Techramps  i Park Pirates od lat działające na terenie Polski. Realizacje firmy doceniają zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i ci którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z freestyle’m. Nasz snowpark będzie zbudowany tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie i spełnił oczekiwania każdego użytkownika.

Na jego terenie znajdą się wszystkie najpopularniejsze przeszkody, charakterystyczne dla tego typu obiektów: poręcz spadowa, Box prosty, Butter Box, Box rainbow, Box disaster, Wallride, jeśli warunki pogodowe pozwolą nie zabraknie również profesjonalnej skoczni.

Szczegółowy program imprezy: 

11:00 – Otwarcie snowparku / pokaz tricków I

11:30 – Warsztaty freestylowe snowboard/freeski

12:30 – Przerwa w strefie chill & grill

13:00 – Pokaz tricków II

14:00 – Mini zawody dla uczestników warsztatów

15.00 – Otwarty snowpark wspólna jazda

Nagrody, photo session, strefa „Chill & Grill”.
Energię zapewnia Rockstar – główny partner snowparku.

Zapraszamy do ekstremalnych wyczynów w Szwajcarii Bałtowskiej!