Ruszamy w sobotę!

🎿 Wracamy! Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska ponownie otwarta się w ten weekend! Po krótkiej przerwie, niezbędnej do zapewnienia warunków na stoku, jesteśmy gotowi na powrót do zimowych przygód. Już ten weekend zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa i snowboardu do korzystania z naszych tras!

❄️ Warunki na trasach Obecnie na naszych stokach jest 50 cm pokrywy śnieżnej. Zapewnia to więc bezpieczne warunki do jazdy.  Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zimowymi sportami, w Szwajcarii Bałtowskiej będziesz się świetnie bawił .

🎅🏻 Spotkanie ze świętym Mikołajem – Święta to idealny czas na spotkanie z Mikołajem i jego elfami. Już w ten weekend wpadnij do jego Bajkowej Chaty i Osady Elfów.

⛸️ Kryte Lodowisko -czeka na Ciebie idealnie gładka ogromna tafla. na miejscu wypożyczalnia sprzętu.

🍔 Komfort i Rozrywka Poza Stokiem Po intensywnej jeździe na stoku zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych, gdzie możesz zregenerować siły i ogrzać się w przytulnej atmosferze.

💫 Dołącz do Nas! Nie przegap tej okazji, by ponownie poczuć radość z jazdy na śniegu! Odwiedź Szwajcarię Bałtowską już ten weekend. Zapraszamy.

#SzwajcariaBałtowska