Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej

Kolejna edycja Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej, na którą serdecznie Was zapraszamy już 5 lutego. Zaczynamy o godzinie 20:00 i bawimy się do północy w rytm najlepszych hitów! Co na Was czeka?

Konkurs na najlepsze PRZEBRANIE,  w którym każdy może wziąć udział! A zwycięzców wyłonią obserwatorzy naszego facebookowego profilu – SZWAJCARIA BAŁTOWSKA.  W tym roku postanowiliśmy zorganizować dwie kategorie:

I kategoria – dzieci do 12 roku życia

II kategoria – dzieci powyżej 12 roku życia i osoby dorosłe.

Dla wygranych przewidujemy cenne nagrody, dlatego warto zaangażować się w przygotowanie swojego unikatowego stroju narciarskiego. Osoby zainteresowane konkursem na najlepsze przebranie będą musiały zgłosić się do Biura Zawodów, gdzie zostanie wykonane im zdjęcie. Zdjęcia przez naszego fotografa wykonujemy od godz. 20:00 do 22:00. Następnie we wtorek 8 lutego zdjęcia osób zgłoszonych do konkursu zostaną umieszczone na naszym facebookowym koncie, na którym to nasi obserwatorzy wybiorą zwycięzców.

Głosowanie na najlepszy kostium Snow Party 2022 trwać będzie do 16 lutego do godziny 12:00.

Następnego dnia roboczego czyt. 17 luty na naszej stronie facebookowej ogłosimy wyniki konkursu.

Prosimy również o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem wydarzenia – Regulamin Snow Party oraz wypełnienie oświadczenia, które jest niezbędne do udziału w konkursie. Oświadczenia:

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie SnowParty.

Zgoda na udział w konkursie SnowParty.

Podczas wydarzenia będziecie mogli usłyszeć muzyczne hity, które specjalnie dla Was zagrają Dj Deebart oraz Dj Gomezzz, z którym będziecie bawić się do samej północy!

Dodatkowym efektem, który wywoła w Was pozytywne emocje będą pokazy świetlne. To będzie niezwykłe wydarzenie i mamy nadzieję, że zapamiętacie je na długi czas:)

Oferujemy 4h karnet w cenie 65 zł.

Dodatkowo informujemy, że Zajazd Przystocze będzie czynny do 00:30. Prosimy również o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem naszej stacji narciarskiej. Regulamin.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na jedyną taką imprezę w regionie!

Patronem medialnym wydarzenia jest RMF MAXXX.