Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bałtowie

owsiak z kalendarzem od allozaura

Już w najbliższą niedzielę – 12.01.2014r. – po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego w Zajeździe Przystocze odbędzie się organizowana przez Junior Bałt oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów – „Bałt” 9. zbiórka pieniędzy na szczytne cele Fundacji WOŚP. Tym razem zbieramy „Na ratunek – na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. Zaczynamy punktualnie o godz. 15.00 – Zajazd Przystocze pod stacją narciarską Szwajcaria Bałtowska.

W trakcie 22. finału odbędą się trzy licytacje fantastycznych gadżetów, pokaz Grupy Ratowniczej PCK Ostrowiec Świętokrzyski oraz koncerty zdolnych muzyków, a o godz. 20.00 poleci tradycyjne „Światełko do nieba”.

Szefowa bałtowskiego sztabu WOŚP – Edyta Lenart – zdradziła nam, że Jurek Owsiak, z którym jej wolontariusze mieli okazję spotkać się niedawno, ogromnie zachwalał zaangażowanie bałtowskiej młodzieży w finał WOŚP i przekazał wielkie Siema dla wszystkich ludzi dobrego serca! A wyżej, na zdjęciu specjalnie dla Was sam Jurek Owsiak, który składa autograf na kalendarzu, który będzie można zlicytować na aukcji jednej z wielu aukcji, na Allegro.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć „orkiestrę” dyrygowaną, nieprzerwanie od ponad 20 lat, przez charyzmatycznego Jurka Owsiaka.

Bądźcie z nami! Bieżące informacje znajdziecie na Facebooku – JuniorBałt.

plakat baltow

Podczas gorącego finału w Bałtowie zagrają dla Was:

The Freaks – to projekt, który powstał w wyniku połączenia czterech nieszablonowych osobowości scenicznych, którym przyświeca jedno motto: „zróbmy imprezę petardę!”. Swoją charyzmą, doświadczeniem scenicznym i energią drzemiącą w każdym z osobna powodują, że każde wydarzenie z ich udziałem pozostaje na długo w pamięci uczestników.
Ola Pieczara – występuje na scenie już ponad 10 lat. Uczestniczyła w wielu projektach artystycznych współpracując z takimi artystami jak Aida, Olek Klepacz, Michał Zabłocki, Ania Dąbrowska, Tomasz Mars. Wystąpiła m.in.  w finałowym koncercie Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2009), w programie The Voice of Poland w drużynie Ani Dąbrąwskiej (2011) a później w drużynie Edyty Górniak (2013). Od 10 lat śpiewa w zespołach coverowych i rockowych. Przez 1,5 roku prowadziła karaoke w znanym krakowskim klubie studenckim Pod Jaszczurami. Użycza swojego głosu do reklam i podczas nagrań sesyjnych dla agencji reklamowych i artystów. Śpiewa w chórkach u Olka Klepacza.
DJ Big Freak – utalentowany i doświadczeny DJ, który potrafi rozgrzać każdą imprezę. Różnorodnością muzyki, którą oferuje zaskarbia sobie sympatię i uznanie uczestników imprez. Niczym kameleon dostosowuje temperaturę i umiejętnie ją podwyższa tak, aby każdy mógł dobrze wykorzystać czas na zabawę podczas granych przez niego setów. W repertuarze znajdują się rytmy polskiej muzyki rozrywkowej od lat 60′ do znanych przebojów muzyki współczesnej, standardy muzyki pop, rock, rozk and roll, latino, boogie, funky oraz brzmienia klubowe.