Wielkanocne poszukiwanie zajączka w Bałtowie

-wielkanoc-zajaczek-Baltow-

Spędźcie z nami Rodzinne Święta Wielkanocne, podczas których pobudzicie kreatywność swoich dzieci i zaoferujecie im wspaniałą przygodę.

To świetna okazja na sielski wypoczynek poza miastem, gdzie już można odkrywać pierwsze oznaki wiosny!  Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

  • ATRAKCJE BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO
  • WIELKANOCNE WARSZTATY KREATYWNE
  • ZABAWY DLA DZIECI – POSZUKIWANIE ZAJĄCZKA
  • UROCZYSTE ŚNIADANIE WIELKANOCNE
  • NOCLEGI W SAMYM SERCU BAŁTOWSKIEGO KOMPLEKSU

Goście decydujący się na wypoczynek w naszej bazie noclegowej, za wcześniejszą rezerwacją mogą skorzystać z uroczystego śniadania wielkanocnego, które będzie podane w formie bufetu.

Co jeszcze na Was czeka w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym?

  • Oferujemy – Pakiet Kompleksowy do naszego obiektu, który upoważnia do wstępu na wszystkie atrakcje (JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (dolny+górny), Polska w Miniaturze, Sabatówka).

atrakcje-Baltowskiego-kompleksu-Turystycznego

Wielkanocne Zabawy i Warsztaty

  • Z myślą o dzieciakach przygotowaliśmy otwarte kreatywne warsztaty tematyczne, które rozwijają umiejętności manualne Waszych pociech. Warsztaty będą dostępne w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny w godzinach 13:00 – 17:00. Dla gości naszych domków wypoczynkowych udział w warsztatach jest bezpłatny.
    Dla pozostałych turystów odwiedzających Bałtowski Kompleks cena warsztatów to 20 zł/os.
  • W Niedzielę Wielkanocną zapraszamy na wspólne poszukiwanie zajączka. Dzieci będą mogły wcielić się w rolę odkrywcy. Kierunek poszukiwania nadadzą Questy, które będziecie mogli odebrać w kasie głównej od godziny 12:30. Na końcu drogi czeka niespodzianka! Czy znajdziecie wielkanocnego zajączka w Bałtowie? Przyjedźcie i sami się przekonajcie!

Aktywnie i świątecznie

Nasz obiekt proponuje aktywną ofertę, która zaprasza na ekstremalną przygodę oraz przyjemny relaks na świeżym powietrzu. Dysponujemy przygotowanymi ścieżkami rowerowymi, spacerowymi, wspinaczką oraz trasami 4×4. Dla poszukiwaczy mamy także grę terenową Questing. Więcej informacji o Questingu – tutaj.

Rezerwacja oraz informacje pod numerem telefonu:

510 263 896

Zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – rodzinnego miejsca dobrej przygody!