Wypoczywaj w Bałtowie 30% taniej

Korzystaj z uroków zimy na stoku i wypoczywaj w wygodnych, położonych tuż przy nartostradach domkach wypoczynkowych. Na tygodniu taniej nawet o 30%.

NOCLEGI TUŻ PRZY STOKU!

Masz w planie wyjazd na stok z rodziną lub przyjaciółmi? Zniechęca Cię jednak wizja długiego dojazdu w góry i stanie w korkach na Zakopiance? Znalezienie noclegu w górach graniczy z cudem?
Sprawdź ofertę Stacji Narciarskiej “Szwajcaria Bałtowska” oraz noclegów tuż przy stoku. Korzystaj z uroków zimy na stoku i wypoczywaj w wygodnych, położonych tuż przy stoku domkach wypoczynkowych.

Zachęcamy do wypoczynku w Bałtowie w ciągu tygodnia. Korzystaj z naszej pełnej oferty atrakcji. Połącz pracę lub naukę zdalną z aktywnym wypoczynkiem. Zobacz co przygotowaliśmy z myślą o komforcie Twojego wypoczynku i jazdy na stoku.

OFERUJEMY:

  • noclegi tuż obok stoku – tylko 2 minuty spacerem do wyciągu! Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca!
  • rabat 30% na noclegi w domkach wypoczynkowych w standardzie hostelowym od poniedziałku do czwartku. Oferta obowiązuje do końca lutego,
  • komfort jazdy na nartach lub snowboardzie ze względu na dużo mniejszy ruch turystyczny niż w weekendy,
  • Internet w pokoju – nadal możesz pracować lub uczyć się zdalnie. Zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci WiFi,
  • pyszne i zdrowe menu – Zajazd Przystocze oraz Bałtowski Zapiecek oferują gorące bufety z daniami na wynos,
  • przyjeżdżasz do nas z dziećmi? Z pewnością będą zachwycone dodatkowymi atrakcjami – odkrytym lodowiskiem oraz spotkaniem z dinozaurami w zimowej odsłonie.

Przed przyjazdem sprawdź warunki na stoku!  Opad naturalnego śniegu oraz regularne ratrakowanie tras gwarantują idealne warunki do jazdy. Szwajcaria Bałtowska – to rodzinna stacja narciarska, która może pochwalić się najlepszą w regionie infrastrukturą. 4-osobowa kolej linowa krzesełkowa, dwa wyciągi orczykowe, wypożyczalnia sprzętu, szkółka narciarska i snowboardowa, SnowPark dla doświadczonych narciarzy i snowboardzistów.

Chcesz sprawdzić nasze inne pokoje? Zajazd Przystocze i Ranczo w Dolinie zapraszają – noclegi tuż przy stoku!

Zadzwoń do naszego działu informacji i rezerwacji noclegów i dopytaj o szczegóły oferty tel. 510 263 896