Wieści od Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj w Szwajcarii Bałtowskiej

Magiczne miejsce, gdzie spełniają się największe marzenia o spotkaniu z najsympatyczniejszym  dziadziusiem na świecie — Świętym Mikołajem. Zapraszamy już 24 listopada do Wioski Świętego Mikołaja.

Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie

Dźwięk dzwoneczków, prawdziwy raj elfów, reniferów, Olafa i innych maskotek. Nasze czarownice wylatują na świętokrzyskie wzgórza i opuszczą bałtowskie ziemie. A Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami już niedługo pojawi się w Bałtowie. Z tego co wiemy, nie może się już doczekać spotkań ze swoimi gośćmi, w szczególności wszystkich uczniów!

  • Zapraszamy grupy szkolne już od 24 listopada 2023 r. 

Nowość — Chata Mikołaja jak z bajki

W tym sezonie zimowym zaskoczymy nie tylko Świętego Mikołaja ale i Was Drodzy Goście! Chata Mikołaja to miejsce magii, gdzie spełniają się marzenia. Gdzie gości dobro, miłość i radość a wokół chaty roztacza się wyjątkowa aura. Dlatego w tym roku dołożyliśmy wszelkich starań i powiększyliśmy rezydencję naszego Mikołaja, by stała się baśniową chatą. Błysk światełek, tajemnicze zakamarki, skrzaty ukryte w swoich podziemnych norach, ozdabiające choinki i zapach pieczonych ciasteczek. To wszystko czeka na Was w Bałtowie.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem — wspomnieniem na całe lata

Wycieczka szkolna do Świętego Mikołaja to wyjątkowe przeżycie dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Wkraczając do chaty Mikołaja, w wir zabaw wciągną Was pracowite i rezolutne elfy. Natomiast drzwi chaty otworzy Pani Mikołajowa, która przywita was słodkimi przekąskami. W najbardziej nieoczekiwanym momencie usłyszycie HO HO HO, a to znak, że za chwile waszym oczom ukaże się Święty Mikołaj.

Rozwieje on wszelkie wątpliwości swojego istnienia, a co więcej obdaruje wszystkie dzieci pamiątkowym upominkiem. Opowie o swojej pracy i przygodach, jakie spotkały go w podróżach.

Zarezerwuj więc wycieczkę do Wioski Mikołaja już teraz. To miejsce, które pozwala poczuć radość i ciepło Świąt. Pozwala wierzyć, że dobroć i miłość są najważniejszymi wartościami każdej epoki.

Do zobaczenia!