Nowy sezon w Szwajcarii Bałtowskiej – nowa wypożyczalnia, przeprofilowany stok

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy odwiedzają Szwajcarię Bałtowską lub mają to w planach przygotowaliśmy na najbliższy sezon kilka nowości.

Nowa wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia znajduje się w nowym budynku pod stokiem. Została wyposażona w nowoczesny, fabrycznie nowy sprzęt. Szwajcaria Bałtowska dołączyła do sieci WINTERGROUP – pierwszego podmiotu zrzeszającego najlepsze wypożyczalnie w Polsce. Jest to jednocześnie pierwszy, oddalony od wysokich gór punkt tej sieci. Bałtowska wypożyczalnia została w tym roku wyposażona w 700 nowym kompletów nart firmy Elan i Völkl oraz 200 nowych desek snowboardowych firmy Burton. Wypożyczalnia w Szwajcarii Bałtowskiej ma obecnie 6 punktów wydawania nart i jeden punkt serwisowy. Z pewnością znacznie usprawni to pracę i pozwoli uniknąć kolejek. W wypożyczalni będzie również możliwość przetestowania nowych modeli nart. Po sezonie sprzęt będzie można kupić.

Przeprofilowana trasa

Z myślą o Waszym komforcie przeprofilowaliśmy trasę, na której znajduje się kolej krzesełkowa. Dzięki nowemu profilowi będzie ona na całej swej długości dynamiczniejsza, a jej kąt nachylenia bardziej wyrównany. Dla tych, którzy będą chcieli zrobić sobie przerwę na gorącą herbatę i smaczne ciastko zbudowaliśmy dodatkową trasę, która wiedzie prosto do kawiarenki, która znajduje się na ternie Wioski Świętego Mikołaja.

DSC_0195

Cennik oraz godziny otwarcia stoku

Oprócz powyższych nowości, które mamy nadzieję, że ucieszą każdego naszego gościa zapraszamy:

5 tras zjazdowych, 4-osobową kolej krzesełkową, 2 wyciągi orczykowe, Szkółkę narciarska, Wioska Św. Mikołaja, Rollercoaster, komfortowe noclegi, zaplecze gastronomiczne – Zajazd Przystocze, Kuchnia u Koziełka, Jadło pod stokiem, Kawiarnia u Świętego Mikołaja, bezpłatny wstęp do dolnej stacji  „Zwierzyńca Bałtowskiego”, Bajkowy park rozrywki, Kraina Koni, Jurapark w promocyjnych cenach.