Zapraszamy na weekend z najlepszymi warunkami w sezonie!


Przed nami cudowny weekend, a to za sprawą po pierwsze – doskonałych warunków na stoku (być może najlepszych w tym sezonie) oraz trzech wydarzeń, które są zaplanowane w jego trakcie!


Nie macie jeszcze planów na najbliższe dwa dni? Jeśli tak właśnie jest, to koniecznie powinniście rozważyć przyjazd do naszej stacji. W trakcie dzisiejszej nocy temperatura ma spaść sporo poniżej zera i na pewno to wykorzystamy, by stworzyć doskonałe warunki na trasach przy wyciągu orczykowym. Warunki panujące w ten weekend mogą być najlepszymi warunkami do jazdy na nartach i snowboardzie od początku sezonu, dlatego warto to wykorzystać!


Oprócz wybornych warunków na trasach zjazdowych na ten weekend zaplanowane są aż trzy wydarzenia!

Pierwszym z nich będą:

Testy Nart – Volkl Winter Tour 2020 , które zaplanowane są na sobotę 8 lutego w godzinach 09:00-16:00. Podczas wydarzenia będziecie mieli niepowtarzalną okazję przetestowania najnowszych modeli nart marki Volkl, które w sprzedaży będą dopiero w przyszłym sezonie. Testy są bezpłatne, jedyne o czym trzeba pamiętać, to o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.Kolejne wydarzenie to uwielbiana przez wszystkich Nocna Jazda.  Tym razem pora na trzecią odsłonę, tego cyklicznego wydarzenia. Tym razem muzykę na żywo zagra dla Was Dj Trey Vinter. Zasady są niezmienne: jeździmy do północy, a karnety będą dostępne w promocyjnej cenie 4h=48zł.
W niedzielę 9 lutego zaprosimy Was natomiast na Mini Olimpiadę Szwajcarii Bałtowskiej. Przygotowujemy dla Was 5 konkurencji. Będzie dużo śmiechu, ruchu, pozytywnej i rodzinnej atmosfery. Każdy uczestnik otrzyma od nas pamiątkowy medal.  Zapisy do udziału w Mini Olimpiadzie będą prowadzone w dniu wydarzenia w jego biurze, które znajdziecie u „podnóża” stoku z wyciągiem orczykowym.
Serdecznie zapraszamy do Szwajcarii Bałtowskiej – Rodzinnej Stacji Narciarskiej!