Bezpieczny i aktywny odpoczynek w Szwajcarii Bałtowskiej

Zastanawiasz się gdzie spędzić aktywnie czas, a jednocześnie czuć się bezpiecznie? 

Zapraszamy Cię do Szwajcarii Bałtowskiej! Z rodziną, z przyjaciółmi, samemu – Ty wybierasz w jakim towarzystwie spędzisz aktywnie czas w Bałtowie. A może wybierzesz się do nas na ferie zimowe?

W Szwajcarii Bałtowskiej czeka na Ciebie wiele fantastycznych i bezpiecznych aktywności fizycznych, które z pewnością będą idealnym pomysłem na wycieczkę, nawet tą jednodniową.

Co znajdziesz  w Bałtowie?

Przede wszystkim bogatą infrastrukturę. Wyciąg orczykowy i krzesełkowy z 5 trasami o łącznej długości 2500 m. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie dostępna jest także ośla łączka, na której można szlifować swoje umiejętności.

Nie zabrakło miejsca dla miłośników jazdy na sankach czy jabłuszkach, dlatego też na stoku z wyciągiem orczykowym zostało wydzielone specjalne miejsce, w którym można szaleć do woli!

Szwajcaria Bałtowska zlokalizowana jest zaledwie:

  • 1,5 h z Lublina
  • 1 h z Radomia
  • 2,5 h z Warszawy

Szwajcaria Bałtowska jest więc idealną bazą wypadową na jeden dzień!

Nie musicie martwic się także o ciepłe posiłki czy miejsce do ogrzania, ponieważ czynne są punkty gastronomiczne, które realizują zamówienia na wynos, a w okolicy stoku rozpalone są ogniska, które nie tylko tworzą wyjątkowy klimat, ale przede wszystkim pozwalają się ogrzać i zjeść posiłek.

Pierwszy raz na nartach?

Nic się nie martw! Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów ze szkółki Amigo-Ski z pewnością pomoże Ci rozpocząć swoją narciarską czy snowboardową przygodę! Instruktorzy pomogą każdemu, kto chciałby także ulepszyć swoje umiejętności.

Do dyspozycji jest także profesjonalnie wyposażona wypożyczalnia sprzętu, w której znajdziecie nowy sprzęt narciarski firmy Volkl i snowboardowy marki Burton.  1620 kompletów nart oraz 630 desek snowboardowych. 

Lodowisko w Bałtowie

W tym sezonie czeka na Was także nowość!

Naturalne lodowisko o powierzchni 600m² zlokalizowane w klimatyzowanym namiocie, dzięki czemu dostępne jest niezależnie od pogody. Działa ono także przy dodatnich temperaturach, ponieważ posiada specjalne systemy chłodnicze.

Wypad na lodowisko to pomysł na spędzenie wolnego czasu z dziećmi czy przyjaciółmi.  Dlaczego? Lodowisko przystosowane jest dla każdego, niezależnie od wieku. Dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników jazdy na łyżwach.

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta na lodowisku możesz oczywiście umówić się z naszym instruktorem, który sprawi, że będziesz czuł się bezpiecznie i z pewnością pokochasz łyżwiarstwo!

W ferie zimowe zapraszamy Was także na lekcje z instruktorem, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców – to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu, jak i naukę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

Wejście na lodowisko odbywa się w godzinnych sesjach z 20 minutową przerwą między sesjami na oczyszczenie tafli lodowiska oraz dezynfekcję.

Drużyna Św. Mikołaja

W tym roku nawet sam Św. Mikołaj postanowił zorganizować swoją drużynę! Każdy kto odwiedzi Go w Jego magicznej Wiosce może dołączyć do elitarnej drużyny Św. Mikołaj. Wystarczy wykonać kilka sportowych zadań, które rozruszają każdego i z pewnością wywołają uśmiech na twarzy.

Po tak długim czasie spędzonym w domach i przy komputerach każdemu potrzebna jest bezpieczna aktywność fizyczna. Św. Mikołaj zadbał o to i przygotował konkurencje na świeżym powietrzu dla każdego malucha. Oczywiście – na wszystkich czeka także mała niespodzianka!

Poza atrakcjami Szwajcarii Bałtowskiej koniecznie musicie zajrzeć także do JuraParku, Polski w Miniaturze czy na safari. To wyjątkowe miejsca, które w zimowej odsłonie wyglądają równie pięknie i bajkowo.

__________________________________

Cała załoga Szwajcarii Bałtowskiej robi wszystko byście czuli się u nas bezpiecznie, dlatego opracowaliśmy politykę bezpieczeństwa COVID-19, która jest dla nas bardzo ważna by każdy mógł być spokojny o swoje zdrowie.

LODOWISKO

SZWAJCARIA BAŁTOWSKA

__________________________________

Podsumowując – w Szwajcarii Bałtowskiej czeka na Ciebie wiele fantastycznych aktywności fizycznych, dla każdego, kto uwielbia aktywny wypoczynek. Narty, snowboard, sanki, łyżwy, ale także spacery, nordic walking czy wyprawy 4×4. Bo jak wiadomo sport to zdrowie! 

Szwajcaria Bałtowska to bezpieczne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Dbamy o Was i o siebie nawzajem, by każdy mógł czuć się u nas bezpiecznie.