Darmowy ebook: Pierwsze narty z dzieckiem – ściągnij pdf

Zbliżają się ferie zimowe! Pora przygotować plan na cudowny zimowy czas, który spędzimy z dzieckiem – aktywny, pełen atrakcji, najlepiej ze śniegiem i nartami w tle! Za nami długa przerwa świąteczno podczas której zima dopisała, a wielu rodziców i dzieci odważyło się zrobić ten pierwszy zjazd w Bałtowie – Gratulujemy! Mamy nadzieję, że dzieciaki złapały bakcyla i do nas wrócicie.

Z myślą o wszystkich rodzinach, które dopiero planują rozpocząć naukę sportów zimowych, wspólnie z zaprzyjaźnionymi ekspertami przygotowaliśmy poradnik internetowy:

top

Wiemy, jak bardzo ważne są początki dla każdego małego narciarza – pierwsze gogle, kask, rękawice, pierwsze zjazdy i wywrotki, a w końcu sukces i wspaniała samodzielna jazda. Dzieci zapamiętają to wszystko na całe życie, oby z pierwszymi nartami wiązały się same same dobre wspomnienia.

W przystępny i fachowy sposób staraliśmy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które zadają rodzice sobie, instruktorom:

  • Jak i kiedy zacząć naukę jazdy na nartach?
  • Jak przekonać dziecko do nauki jazdy na nartach?
  • Nauka jazdy z instruktorem, czy bez, w grupie, czy na lekcjach indywidualnych?
  • W co się ubrać na stok?
  • W co się bawić z dzieckiem na śniegu?

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ PORADNIK, KLIKNIJ W PONIŻSZY OBRAZEK – ŚCIĄGNIJ PDF’A NA SWÓJ KOMPUTER:

bilboard-statyczny

ZRÓB NIESPODZIANKĘ ZNAJOMYM, RODZINIE, WYŚLIJ IM PORADNIK E-MAILEM LUB WYDRUKUJ.

Zapraszamy do lektury i na ferie zimowe do Bałtowa na narty z dzieckiem

Poradnik opracowali instruktorzy ze szkoły narciarskiej Amigo – Ski, zaprzyjaźniony sklep z odzieżą i sprzętem sportowym – SnowShop.pl oraz aktywna mama.

Print

logo amigo

Patron medialny:

logo_czasdzieci_jpg_160px