Narty z dzieckiem – pierwsza lekcja z instruktorem – film

Trwają ferie zimowe. Rodziny z niektórych województw mogą już cieszyć się z wolności – wyspać się, wpiąć narty, snowboard i poszusować. Niektórzy na ferie muszą jeszcze chwilkę poczekać, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika internetowego Pierwsze narty z dzieckiem i obejrzenia filmu – Dziecko na nartach – pierwsza lekcja z instruktorem.

Pomimo aury, która płata nam figle, stok w stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska jest świetnie przygotowany dla wszystkich przyszłych i aktualnych fanów białego szaleństwa. Wkrótce na naszych termometrach znów temperatury spadną poniżej zera i będziemy mogli cieszyć się w stu procentach z prawdziwej zimy.

Dla rodzin, które zamierzają rozpocząć naukę zimowych sportów przygotowaliśmy FILM:

Dziecko na nartach – pierwsza lekcja z instruktorem

Lekcję przygotował i poprowadził Rafał Korulczyk – instruktor narciarstwa i snowboardu z Amigo-Ski. W roli ucznia wystąpił Filip.

W filmie pokazaliśmy tylko najważniejsze momenty z pierwszych zajęć – rozgrzewka, wpinanie nart, korzystanie z wyciągu, pierwsze zjazdy. Lekcja z instruktorem trwa 50 minut. Polecamy naukę pod okiem profesjonalistów ze szkół narciarskich i snowboardowych przy stacjach, w których zamierzacie spędzić ferie. Pamiętajcie o tym, że kask u dzieci jest obowiązkowy. Mamy nadzieję, że materiał pomoże Wam w podjęciu decyzji o tym, żeby zacząć naukę jazdy na nartach w Bałtowie.

Zapraszamy na ferie zimowe do Bałtowa. Poza świetnie przygotowanym stokiem na wszystkich gości czeka mnóstwo atrakcji – rollercoaster, Wioska Świętego Mikołaja z super bohaterami, Bajkowy Park Rozrywki. Więcej bałtowskich dostępnych atrakcji opisaliśmy TUTAJ.

logo amigo

 

Polecamy również internetowy poradnik – PIERWSZE NARTY Z DZIECKIEM