Pośpiesz się! Ostatnie wolne noclegi w styczniu i lutym.

Myślisz o wyjeździe na ferie zimowe gdzieś gdzie jest blisko? W fajne i przyjazne miejsce idealne na wspólny wypad z rodziną?

Jeśli tak to Szwajcaria Bałtowska jest stworzona dla Ciebie! Jesteśmy największą i najnowocześniejszą stacją narciarską w województwie świętokrzyskim. Miejscem idealnym dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze „kroki” w zimowych sportach.

Nasza stacja wyposażona jest również w komfortową i przytulną bazę noclegową położoną w sąsiedztwie stoków. Z uwagi na jej popularność miejsca w niej rozchodzą się jak „świeże bułeczki” dlatego uczciwie informujemy, że pozostały już ostatnie wolne pokoje w terminach od 7 do 25  stycznia oraz od 11 lutego do końca sezonu. Jeśli marzy Ci się fajny wypad na narty na dłużej niż jeden dzień to zachęcamy do rezerwowania noclegów. Nocleg w „Zajeździe Przystocze” oraz „Ranczo w Dolinie” to gwarancja najlepiej położonego i komfortowego noclegu.

Nie zastanawiaj się! Zarezerwuj nocleg w bazie noclegowej Szwajcarii Bałtowskiej już dziś!


Rezerwuj telefonicznie 510 263 896, mailowo noclegi@jurapark.pl lub online https://szwajcariabaltowska.pl/rezerwacja-noclegow/ .

Sprawdź nasze noclegi na https://szwajcariabaltowska.pl/domki-typu-rodzinnego/ .