Snowpark – nowa atrakcja w Szwajcarii Bałtowskiej

ferie-zimowe-Bałtów
fot.: GoodShot

fot.: GoodShot

Pytaliście, prosiliście, cierpliwie czekaliście i jest! Mamy świetną wiadomość, dla wszystkich, którzy lubią poczuć adrenalinę podczas uprawiania zimowych sportów. W Szwajcarii Bałtowskiej powstanie SNOWPARK.

fot.: Marek “Ogień” Michalski

fot.: Marek “Ogień” Michalski

Budową snowparku zajmą się profesjonalne ekipy Techramps  i Park Pirates od lat działające na terenie Polski. Realizacje firmy doceniają zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i ci którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z freestyle’m. Nasz snowpark będzie zbudowany tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie i spełnił oczekiwania każdego użytkownika.

Na jego terenie znajdą się wszystkie najpopularniejsze przeszkody, charakterystyczne dla tego typu obiektów: poręcz spadowa, Box prosty, Butter Box, Box rainbow, Box disaster, Wallride, jeśli warunki pogodowe pozwolą nie zabraknie również profesjonalnej skoczni.

mapa2013

Nasza nowa atrakcja powstanie w górnej części stoku na której działa kolej krzesełkowa – oznaczona jest na mapce z trasami jako „planowana inwestycja”. Snowpark umiejscowiliśmy tak, aby narciarze i snowboardziści mogli swobodnie korzystać ze stoku w wygodny dla siebie sposób – tradycyjny lub freestyle’owy.

fot. Marek “Ogień” Michalski

fot. Marek “Ogień” Michalski

Głównym partnerem snowparku będzie marka Rockstar. 

Planowana data otwarcia po 28.01.2014r.