Konkurs – kolorowy zawrót głowy z Goodie!

Zbliża się zima, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Najwyższa pora na przyjemną część przygotowań do ich obchodów – wybór prezentów pod choinkę. Każdy wie, że nic tak nie cieszy, jak prezent wyszukany i od serca.

Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska ma dla Was pomysł na prezent, który zachwyci każdego – komplet czterech (max), ręcznie wykonanych, modnych, ciepłych czapek od Goodie, karnety na narty i rodzinne bilety do Wioski Świętego Mikołaja.

UBIERZ SWOJĄ RODZINĘ W KOLOROWE, RĘCZNIE ROBIONE CZAPKI WŁASNEGO PROJEKTU!

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem tego kompletu trzeba wykonać kreatywne zadanie:

Weź kredki, flamastry, farby i kartkę (A4) i ZAPROJEKTUJ WZÓR CZAPKI DLA SWOJEJ RODZINY (możesz przygotować maksymalnie cztery wzory, jeśli chcesz, żeby każdy z Twojej rodziny miał inny wzór lub możesz zaprojektować jeden wzór, jeśli chcesz żeby cała rodzina miała takie same czapki).

konkurs szwajcaria bałtowska goodie

NAGRODY:

Najlepszy projekt zostanie zrealizowany i dostarczony prosto pod choinkę, a są to:

  • 1-4 ręcznie robionych, soczyście kolorowych czapek wykonanych według zwycięskiego projektu (ilość czapek zależy od liczby osób w zwycięskiej rodzinie – maksymalnie 4 sztuki).

Nagrody pocieszenia: 

  • 3 podwójne 3-godzinne karnety do stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska
  • 3 rodzinne karnety do Wioski Świętego Mikołaja

SZCZEGÓŁY ZADANIA KONKURSOWEGO, REGULAMIN ZNAJDZIECIE NA ZAPRZYJAŹNIONYM PORTALU PARENTING.PL, NA KTÓRYM ODBYWA SIĘ NASZ KONKURS

 

Polub Szwajcarię Bałtowską na Facebooku i Goodie i do dzieła!

Zapraszamy do zabawy!