Nocna Jazda vol. 2

Pora na kolejną edycję Nocnej Jazdy lecz tym razem będzie ona WYJĄTKOWA!?? ?⛷?

Jeździmy w rytm hitów lat 80 i 90. ??

Jednak oprócz jazdy do północy przy muzyce granej na żywo zapraszamy Was o godzinie 19:30 na wyjątkowy pokaz świetlny związany ze stawianiem balonu❗️? Jest to połączenie Nocnej Jazdy z II Bałtowską Zimową Fiestą Balonową – szczegóły dotyczące wydarzenia w linku https://www.facebook.com/events/1969837953071846/. ? ***Odbycie się pokazu jest uwarunkowane odpowiednimi warunkami pogodowymi.

Jak zawsze przygotowujemy dla Was promocyjne karnety 4h za jedyne 38zł! Już dzisiaj możecie zakupić je online w naszym >SKLEPIE< i uniknąć tym samym kolejki.  ?

 

 
Zapewniamy:
POKAZ STAWIANIA BALONÓW
*O godzinie 19:30 zapraszamy wszystkich na pokaz świetlny związany ze stawianiem balonu. (Odbycie się pokazu jest uwarunkowane odpowiednimi warunkami pogodowymi).
 
WYRATRAKOWANY STOK = jeździmy po sztruksie!
**Stoki będą wyratrakowane tuż przed rozpoczęciem wydarzenia.
 
MUZYKA NA ŻYWO
***Dj zagra dla Was hity lat 80 i 90.
 
TRASA DO ZJAZDÓW NA SANKACH
****Specjalnie na Nocną Jazdę zostanie wydzielona część stoku dla tych, którzy zamiast na nartach wolą pozjeżdżać na snakach.
 
Informujemy, że Zajazd Przystocze będzie również czynny do 00:00 natomiast wypożyczalnia sprzętu do 00:30 😉
 
Kochani prosimy również o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem naszej stacji narciarskiej, który znajdziecie pod podanym linkiem: https://szwajcariabaltowska.pl/stacja/regulaminy/.
Zachęcamy do zapisywania się na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1996031900462829/.