Nocna Jazda vol. 2 – WAŻNY KOMUNIKAT

BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT!

Z uwagi na niesprzyjającą aurę pogodową oraz fakt, że warunki na stoku pogorszyły się, chcemy zrobić ukłon w Waszą stronę i w kolejne trzy dni (od soboty 1 lutego do poniedziałku 3 lutego) udostępniamy Wam stok całkowicie za darmo. Nocną Jazdę zamieniamy natomiast w „Wieczorną Jazdę”. Oznacza to, że przesuwamy ją na wcześniejsze godziny czyli od 18:00 -21:00. W tych godzinach czas spędzony w naszej stacji umili Wam muzyka na żywo w wykonaniu DJ Deebart. Oczywiście korzystanie ze stoku podczas Jazdy Wieczornej jest również bezpłatne.


Już w najbliższą sobotę (1.02) zapraszamy Was na kolejną w tym sezonie NOCNĄ JAZDĘ! ????
 
Promocyjna cena karnetów: 4h = 48zł.
 
Zachęcamy Was do wcześniejszego zakupu karnetów ONLINE na www.szwajcariabaltowska.pl, ponieważ dzięki temu możecie uniknąć ewentualnych kolejek do kas.
 
*Karnety w dniu wydarzenia będzie można zakupić również stacjonarnie w kasach, jednak zachęcamy do zakupu ich, wcześniej online, aby uniknąć ewentualnych kolejek.
 
MUZYKA NA ŻYWO
**Zagra dla Was Deebart Dj
TRASA DO ZJAZDÓW NA SANKACH
***Podczas Nocnej Jazdy zostanie wydzielona część stoku dla tych, którzy zamiast na nartach wolą pozjeżdżać na snakach.
Informujemy, że Zajazd Przystocze będzie również czynny do 00:00 natomiast wypożyczalnia sprzętu do 00:30. ????
Kochani prosimy również o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem naszej stacji narciarskiej, który znajdziecie pod podanym linkiem: https://szwajcariabaltowska.pl/stacja/regulaminy/.
 
Przypominamy, że panuje u nas bezwzględny ZAKAZ jazdy na nartach/ snowboardzie pod wpływem alkoholu!