Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej

snow party

Przebierana impreza na stoku — Snow Party, podczas Nocnej Jazdy już 18 lutego 2023 r. Wydarzenie rozpoczynamy o 20:00 i bawimy się do północy.

Snow Party – impreza na stoku

To już kolejna edycja przebieranej imprezy, podczas której możesz wykazać się swoją kreatywnością. Co więcej, zostanie ona oceniona przez obserwatorów SZWAJCARIA BAŁTOWSKA.

  • Przygotujcie więc swoje przebranie i weźcie udział w konkursie
  • To konkurs dla każdego! Organizujemy dwie kategorie:
    – I kategoria – dzieci do 12 roku życia
    – II kategoria – dzieci powyżej 12 roku życia i osoby dorosłe

Dla wygranych przewidujemy cenne nagrody, dlatego warto zaangażować się w przygotowanie swojego unikatowego stroju narciarskiego. Osoby zainteresowane konkursem na najlepsze przebranie będą musiały zgłosić się do Biura Zawodów, gdzie zostanie wykonane im zdjęcie. Zdjęcia przez naszego fotografa wykonujemy od godz. 20:00 do 22:00.

KONKURS NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE

Szusuj po stoku w konkursowym stroju przez całą Nocną Jazdę! Wydarzenie rozpoczynamy o 20:00, na stoku bawimy się w rytm największych klubowych hitów, o które zadba Dj Gomezzz.

Snow Party połączone będzie z Nocną Jazdą, dlatego będziecie mogli skorzystać z promocyjnych karnetów na stok – 4h karnet za 65 zł 🙂

 

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem konkursu – REGULAMIN SNOW PARTY oraz wypełnienie oświadczenia, które jest niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Oświadczenia dostępne będą także w Biurze Zawodów!

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie„Snow Party” .

Zgoda na udział w konkursie „Snow Party”.