Test Nart Völkl 14 stycznia

Test-nart-Szwajcaria bałtowska

Zapraszamy Was na testowanie nart, niemieckiej marki Völkl, które odbędzie się 14 stycznia 2024 roku na stoku Szwajcarii Bałtowskiej.

 

Testy Nart Völkl w Szwajcarii Bałtowskiej

  • Zapraszamy już od godziny 9:00 do 15:00. Każdy uczestnik testów ma okazję sprawdzić najnowszy sprzęt marki Völkl, który do sklepów trafi w nadchodzącym roku.
  • Pamiętajcie, aby móc skorzystać z testu nart należy mieć przy sobie dowód tożsamości.
  • Testy nart są bezpłatne, a każdy narciarz odwiedzający stanowisko może wziąć udział w testowaniu sprzętu marki Völkl, pod warunkiem że wykupi karnet czasowy na stoki Szwajcarii Bałtowskiej. 
  • Miejscem testowym nart będzie stok przy kolei krzesełkowej.
Do dyspozycji gości przygotowano flotę najnowszych nart testowych z sezonu 23/24. Będzie to prawie 50 par nart z linii Racetiger, Deacon oraz Flair zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Specjaliści Voelkl pomogą w odpowiednim doborze konkretnego modelu oraz ustawią wiązania do jazdy. To niepowtarzalna okazja na przetestowanie kilku różnych nart podczas jednego dnia.

Formuła testów polega na weryfikacji nart danego modelu i kilku próbnych przejazdach. Testowanie nart, nie obejmuje  całodniowej/kilkugodzinnej jazdy na sprzęcie.

Na miejscu testowym znajdziecie fachowe wsparcie oraz pomoc w doborze odpowiednich nart.

To będzie dzień pełen wrażeń w Szwajcarii Bałtowskiej. Nie możecie go przegapić. Do zobaczenia!